Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie na 12. piętrze z widokiem na morze

red.

To mieszkanie wyróżnia nie tylko wspaniały widok na port gdyński i Bałtyk, ale także stylowa aranżacja. W wystroju wnętrza znalazło się wiele nawiązań do morza.

Kolory, faktury, dekoracje - tu wszystko kojarzy się z pobliskim morzem. Mieszkanie zlokalizowane jest na 12. piętrze budynku Sea Tower w Gdyni. Na 84 metrach kwadratowych zaaranżowano nowoczesne i stylowe wnętrza. Składa się na nie otwarty salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, sauna, łazienka i osobne WC. Za projekt wnętrza jest odpowiedzialna Paulina Kasprowicz z pracowni architektury meinDESIGN.

Aranżacja wnętrza jest utrzymana w stylu nowoczesnym - dominują proste formy i gładkie powierzchnie. Kolorystyka została zawężona do bieli, popielatych beżów, delikatnych szarości oraz ciemnego brązu. Tą stonowaną paletę barwną przełamuje intensywny błękit. W tym odcieniu jest duża, modułowa sofa w strefie dziennej, czy zagłówki łóżek w sypialniach. Kolor ten ma kojarzyć się z morzem, podobnie jak faktura na ścianach w salonie. Ich falista struktura przywodzi na myśl powierzchnię wody. Z kolei towarzyszące im lampy mają kształt mew. Gdzieniegdzie widoczne są również posrebrzane figurki statków.

Ciekawe dodatki i wykończenia to najmocniejszy atut tego wnętrza. To one sprawiają, że w tym mieszkaniu dokonano nowoczesnej redefinicji stylu marynistycznego.

Projekt: meinDESIGN

Skomentuj:

Mieszkanie na 12. piętrze z widokiem na morze