Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pastelowe mieszkanie w Szczecinie

Dominikia Redlicka

Aranżacja mieszkania w popularnej dzielnicy Szczecina Warszawie rozpoczęła się dość nietypowo. Punktem wyjścia do urządzenia 82 metrów była wanna wolnostojąca. To ją właściciele kupili jako pierwszą z listy niezbędnego wyposażenia.

Zagospodarowanie łazienki w 82-metrowym mieszkaniu w Szczecinie okazało się dla właścicieli trudniejsze niż myśleli. Po pomoc zgłosili się do projektanta Marcina Wyszomirskiego. Pomysł na to wnętrze tak im się spodobał, że zdecydowali się dodatkowo na projekt sypialni oraz pokoju wypoczynkowego.

Mieszkanie było w stanie deweloperskim i wymagało aranżacji od podstaw. Architekt po konsultacji z gospodarzami doradził kolorystykę ścian, podłóg i stolarki drzwiowej, glazury i armatury, mebli, zasłon, a także dodatki i elementy dekoracyjne. Prace trwały 5 miesięcy. W efekcie współpracy z projektantem powstała prosta i nowoczesna łazienka, kolorowy salon z kuchnią oraz sprzyjająca wypoczynkowi sypialnia. O ostatecznym wyrazie wnętrza przesądzają pastelowe akcenty, które są w salonie i części kuchennej. Powodują, że mieszkanie jest wyraziste i energetyzujące.

Skomentuj:

Pastelowe mieszkanie w Szczecinie