Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania

Dominika Redlicka

Przyjemnie, radośnie i z dawką wizualnych żartów. Zaglądamy do wnętrz mieszkania w Poznaniu stworzonego dla rodziny z małymi dziećmi. Motywem przewodnim wystroju stały się kosmiczne rysunki na ścianie w jadalni.

Mieszkanie do nieśpiesznego cieszenia się życiem, celebrowania chwil przy kawie, zabawie z dziećmi, przyjazne do pracy. Te wszystkie wytyczne musieli zrealizować architekci z pracowni mode:lina, projektując 60-metrowe wnętrza. Inwestorom zależało na stworzeniu wielofunkcyjnej przestrzeni, która pozwoli pogodzić wiele różnych obowiązków – szkolnych i domowych.

Potrzebowaliśmy tak zorganizować przestrzeń, aby dzieci mogły się swobodnie bawić, schować swoje zabawki, podczas, gdy ja będę miała swoją wymarzoną białą kuchnię z wyspą i duży dębowy stół– opowiada właścicielka mieszkania. Inwestorom zależało również, aby także i goście czuli się u nich, jak u siebie w domu.

Fundamentem całego mieszkania stała się cicha i ciepła drewniana podłoga, a dominującym kolorem biel okraszona ciemnymi dodatkami. Mieszkanie jest dobrze zorganizowane, jest lekkie w odbiorze. Dzięki temu spotkania z przyjaciółmi, jak i czas luzu oraz radosnych poranków doskonale wpisują się w jego charakter.

Skomentuj:

Nowoczesne mieszkanie rodziny z Poznania