Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza: pomysłowe mieszkanie we wrocławskim bloku

red.

43-metrowe mieszkanie we wrocławskim bloku zdecydowanie się wyróżnia. Sylwia i Bartosz udowodnili, że nawet na niewielkiej powierzchni można stworzyć stylowe i oryginalne wnętrza.

Nieduży metraż nie musi być ograniczeniem. Potrzebny jest jednak dobry pomysł, zapał i konsekwencja. Sylwii i Bartoszowi ich nie zabrakło. Swoje 43 metry urządzili w stylowo i oryginalnie, na tyle, że stali się bohaterami cyklu "Odpicowane mieszkanie" w programie "Dzień Dobry TVN".

Para całe mieszkanie wyremontowała i urządziła samodzielnie. Zmienili pierwotny układ wnętrza, wstawili ścianki działowe, wymienili podłogi i odnowili ściany oraz sufity. Wydzielili niewielki przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnię, gabinet, osobną garderobę i łazienkę. W całym mieszkaniu dominują: czerń, biel i szarości. Monochromatyczną paletę barwną ożywiają akcenty błękitu.

Główną dekoratorką wnętrza była Sylwia. Zdecydowała się na odważne połączenia wzorów i faktur. Już w przedpokoju ściany zdobi tapeta w groszki, z kolei na ścianie w salonie mamy trójkąty. Mieszanie wzorów i faktur broni się dzięki zawężonej kolorystyce. W całym mieszkaniu widać też sporo inspiracji stylem skandynawskim, głównie w aneksie kuchennym i gabinecie. Para samodzielnie wykonała także wiele elementów wyposażenia, jak rolety w sypialni uszyte ze starych zasłon.

Całe mieszkanie jest nowoczesne i pełne ciekawych rozwiązań. jego wystrój zdecydowanie przełamuje stereotypy o małych mieszkaniach w blokach.

Skomentuj:

Wasze wnętrza: pomysłowe mieszkanie we wrocławskim bloku