Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wasze wnętrza: inspirujące mieszkanie Kariny

red.

W kolejnej odsłonie cyklu Wasze wnętrza zaglądamy do mieszkania Kariny w Radzyminie koło Warszawy. Jest nowoczesne, oryginalne i inspirujące!

Karina jest kolejną czytelniczką, która postanowiła wziąć udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłała nam zdjęcia swojego mieszkania (o powierzchni 75 m kw. + strych), w którym mieszka ze swoim narzeczonym Danielem, oraz zabawnym mopsikiem o imieniu Chałka. Karina zaznacza, że mieszkanie nie jest w pełni ukończone i wymaga jeszcze kilku inwestycji. Oto, co nam napisała:

"Początkowo do zaaranżowania mieszkania zatrudniłam projektantkę wnętrz, jednak finalnie wszystko pozmieniałam i wszystko zostało wykończone jak ja to sobie wyobrażałam. Im więcej inspiracji przeglądałam w necie tym bardziej zmieniałam projekt!Czas wykańczania bardzo miło wspominam i chętnie bym do niego wróciła.

Swoje pokłady energii mogłam również wykorzystać przy pomocy urządzania mieszkania mojej siostrze. Bardzo często o pomoc proszą mnie również znajomi.

Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest łazienka, ponieważ jestem z niej bardzo dumna. Jest nietuzinkowa i wszystko wyszło świetnie! Mam nadzieję, że moje mieszkanie będzie dla niektórych inspiracją".

Faktycznie, mieszkanie Kariny wygląda świetnie. Naszej czytelniczce udało się połączyć meble z IKEA ze starannie dobranymi, wyszukanymi w sieci dodatkami. Brawo!

Skomentuj:

Wasze wnętrza: inspirujące mieszkanie Kariny