Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Znany tenisista Novak Djokovic kupił niezwykły apartament

red.

Novak Djokovic słynie z zamiłowania do perfekcji zarówno na korcie tenisowym, jak i poza nim. Szukając więc miejsca dla siebie i rodziny, nie miał zamiaru zadowolić się byle czym. Dlatego kupił apartament w jednym z najbardziej luksusowych budynków w Miami.

Pochodzący z Serbii Djokovic i jego żona Jelena razem ze swoim dwuletnim synem na stałe mieszkają w Monako. Jednak najnowszą nieruchomość tenisista nabył nie w Europie, a w Stanach Zjednoczonych, a konkretnie w słonecznym Miami na Florydzie.

Djokovic kupił apartament w budynku Eighty Seven Park. Jest to historyczny gmach położony tuż nad oceanem. Budynek ma przeszkloną fasadę i jest przyjazny środowisku. Dobrze się to wpisuje w styl życia tenisisty, który słynie z zainteresowania ekologią, sam został weganinem. Wnętrza apartamentu zostały zaprojektowane przez pracownię architektoniczną RDAI, która znana jest na świecie ze współpracy z marką modową Hermès.

Novak Djokovic podkreślał, że w domu poszukuje spokoju i wyciszenia. Budynek Eighty Seven Park jest położony poza zatłoczonym centrum, a jego otoczenie jest bardzo spokojne. Apartament ma trzy sypialnie, główna wychodzi na ocean. Novak Djokovic będzie zatem zasypiał kołysany szumem fal, a po przebudzeniu będzie się przed rozpościerał niekończący się horyzont. Wystrój wszystkich pokoi jest stonowany, a jednocześnie bardzo nowoczesny. Apartament ma wiele udogodnień i szeroki taras do dyspozycji rodziny. 

Mimo że Djokovic jest jednym z najlepszych tenisistów na świecie to już teraz zabezpiecza swoją przyszłość. Dlatego m.in. traktuje zakup nieruchomości jak inwestycję. Do tego posiada kilka restauracji, a także fundację charytatywną, pisze też książki na temat zdrowego odżywiania i stylu życia.

Skomentuj:

Znany tenisista Novak Djokovic kupił niezwykły apartament