Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Polskie meble dziecięce w norweskim mieszkaniu czeskiej blogerki

red.

Tereza in Oslo, mama małego Williama i popularna czeska blogerka, wybrała produkty polskiej marki Pinio do pokoju swojego syna. Te meble są coraz popularniejsze.

W pokoju Williama dominuje stonowana kolorystyka, współgrająca z drewnianym motywem, przeważają kolory: szaroniebieski, zielony, beżowy i biały. Jest tu więc nieco pastelowo i monochromatycznie, czyli przyjemnie dla wrażliwego dziecięcego wzroku.

W centrum pokoju znajduje się trzydrzwiowa szafa. Mebel wyróżnia się wyrazistym charakterem i kryje w sobie wiele niespodzianek. Jest więc dobrym pomysłem na motyw przewodni aranżacji pokoju dziecięcego. Jego urok determinuje projekt, przypominający francuski domek plażowy, mebel posiada charakterystyczny wieniec górny w kształcie spadzistego dachu i tabliczkę-dekor z imieniem swojego małego posiadacza. Dekoracyjny charakter mebla idzie w parze z funkcjonalnością. Drzwi szafy posiadają wysokiej jakości system cichego zamykania, a za nimi kryje się pojemne wnętrze, które pomieści zarówno ubranka małego dziecka jak i nastolatka. Tak długie użytkowanie mebla, umożliwia jego trwałość i jakość, które są potwierdzone nagrodami i atestami.

Polskie meble, francuska kolekcja, czeska blogerka

Ta urokliwa szafa połączyła cztery kraje. Pochodzi z kolekcji mebli dziecięcych o nazwie Marsylia, ponieważ styl w jakim została wykonana przypomina francuski domek plażowy. Kolekcja została stworzona przez polską markę Pinio, która eksportowała ją do Oslo na zamówienie popularnej, czeskiej blogerki Terezy In Oslo.

Marka Pinio, dowodzi, że warto inwestować w jakość i estetykę mebli. Dzięki temu są one poszukiwane przez celebrytów, i eksportowane za granicę. Udział produktów Pinio w ogólnym eksporcie polskich mebli dla dzieci, przyniósł firmie nagrodę „Wybitny Eksporter Roku 2017”.

Skomentuj:

Polskie meble dziecięce w norweskim mieszkaniu czeskiej blogerki