Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Świąteczne dekoracje od home&you

red.

Świąteczne ozdoby i dodatki w czterech odsłonach

Home&you proponuje nam w tym roku ozdoby choinkowe, dekoracje świetlne, figurki, stroiki i akcesoria w różnorodnych odsłonach. Najnowsza propozycja składa się z czterech linii dekoracyjnych, o odmiennym stylu oraz kolorystyce. Dzięki temu łatwo można dopasować świąteczne dekoracje do każdego wnętrza, nadając im niepowtarzalny wyraz. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Ozdoby z kolekcji Angel Glow charakteryzuje bogate zdobnictwo, kolorystyka utrzymana w odcieniu starego złota oraz połyskujące wykończenia. Stylowe bombki, łańcuchy i stroiki, a także figurki w kształcie aniołów czy eleganckie świeczniki stworzą wyjątkowo uroczysty nastrój. Dekoracje będą idealnie współgrały z klasycznym, wyrafinowanym stylem wnętrz.

Do prawdziwie zimowej atmosfery przeniosą nas dodatki z linii, której motywem przewodnim są iskrzące płatki śniegu. W kolekcji Snowflakes' Charm odnajdziemy śnieżnobiałe obrusy, świece i lampiony, jak również dekoracje choinkowe w kolorze czarnym lub srebrnym. Oryginalna stylistyka i kontrastujące barwy ozdób pozwolą stworzyć czarujące aranżacje, które spodobają się amatorom nowoczesnych wnętrz.

Z myślą o bardziej tradycyjnych gustach stworzona została linia Christams Joy. Dominują w niej drewniane ozdoby utrzymane w tradycyjnych, świątecznych barwach: czerwieni i zieleni. Urocze figurki, zawieszki oraz bombki w zabawnych kształtach sprawią wiele radości najmłodszym domownikom, a u nieco starszych przywołają niezwykłe wspomnienia z dzieciństwa.

Pastelowa kolekcja ozdób i akcesoriów jak za dotknięciem czarodziejski różdżki zamieni nasze wnętrze w bajkową krainę. Dodatki z linii Winter Wonderland - perłowe kule, zawieszki w kształcie baletnic czy figurki w kolorze pudrowego różu zachwycają subtelnym stylem i magiczną kolorystyką. Dzięki nim świąteczny czas będzie wyjątkowo radosny.

Skomentuj:

Świąteczne dekoracje od home&you