Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Choinka w pięciu odsłonach

Marta Lubaszewska

Święta tuż tuż. Zobacz propozycje na choinkowe dekoracje.

Choinka to nieodłączny symbol Świąt Bożego Narodzenia. Choć tradycja związana z jej ozdabianiem przywędrowała do Polski dopiero w XIX wieku, na dobre przyjęła się w naszych domach. Dziś nikt nie potrafi wyobrazić sobie Świąt bez choinki. Zdobi nasze wnętrza kolorowymi ozdobami i delikatnymi światełkami.

W klasycznym czerwonym kolorze

Czerwony to kolor Świętego Mikołaja. Nic dziwnego, że w zestawieniu z zielenią drzewka idealnie kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Z łatwością znajdziemy wiele ozdób w takich barwach. Czerwone bombki, reniferki, aniołki zawsze dobrze będą wyglądały na naszej choince. Taka dekoracja spodoba się również najmłodszym.

Na ludowo

W poszukiwaniu choinkowych inspiracji warto sięgnąć po motywy ludowe. Ozdoby wykonane ze słomy czy z wyginanych drewnianych wiórów wprowadzą ciepły i swojski nastrój. Kolorowe folkowe ornamenty to ostatni hit tego sezonu. Były już na ubraniach, meblach, dodatkach. Teraz czas na świąteczną choinkę.

Na bogato

Choinka w stylu glamour to propozycja dla tych, którzy chcą mieć eleganckie drzewko. Połyskujące bombki, złoto, srebro oraz wykwintny fiolet dadzą efekt wytworności i przepychu. Z pewnością taka choinka będzie główna ozdobą świątecznego wnętrza.

Na biało

Choinka ubrana w białe dekoracje będzie bardzo romantyczna. Da wrażenie delikatności i ulotności. Jeśli dodamy trochę srebra efekt będzie jeszcze ciekawszy. Skojarzenia ze śniegiem i mrozem jak najbardziej pożądane.

W stylu funky

To propozycja dla osób mających poczucie humoru i lubiących dekoracje z przymrużeniem oka. Taka choinka będzie bardzo kolorowa i wesoła. Spodoba się wszystkim dzieciom. Dobrze będą się na niej komponowały ozdoby wykonane przez najmłodszych.

Zobacz także:

Alternatywne choinki świąteczne

Słomiane dekoracje świąteczne

Bombki choinkowe od polskich producentów

Skomentuj:

Choinka w pięciu odsłonach