Muppet Show w twoim domu

Agata Ziółkiewicz

Muppety wracają! Tak, wracają z telewizyjnej przeszłości i naszej pamięci. I zapraszają na film ze sobą w kinach. Ale mogą się też wprowadzić do naszego pokoju!

The Muppet Show naklejki ścienne
The Muppet Show naklejki ścienne
www.whatisblik.com

"The Muppet Show" to serial telewizyjny sprzed ponad trzydziestu lat. Program, który bez wahania określić można mianem kultowy.

Stworzony został w połowie lat 70-tych przez Jima Hensona. Muppety to wymyślone przez niego animowane lalki i zarazem osobowości telewizyjne. Każde dziecko miało z pewnością swoją ulubioną postać. Jedni uwielbiali Kermita, inni wraz z nim wielbili pannę Piggy, a dla innych najfajniejszy był i tak Zwierzak.

The Muppet Show naklejki ścienne

A teraz nasi ulubieńcy mogą z nami zamieszkać na stałe.
Firma Blik, specjalizująca się w ściennych naklejkach, proponuje nam ozdobienie ścian Muppetami.
Możemy kupić wielkowymiarową naklejkę z większością głównych bohaterów albo wybrane postaci w zestawach, w formie kwadratów. Możemy sobie taką kolekcję ulubionych twarzy umieścić w dowolnym miejscu wnętrza. Na przykład w korytarzu z pewnością poprawią humor nam i naszym gościom już od progu.

Muppety mogą też zaglądać z najróżniejszych kątów mieszkania i towarzyszyć nam na co dzień. Taki zwierzak u sufitu czy tuż przy podłodze będzie dobrym towarzyszem zabawy. To także dobry pomysł na dekorację dziecięcego pokoju, choć nam się zdaje, że niejeden trzydziestolatek będzie chciał mieć taką dekorację u siebie.

Zobacz także:

Oszukaj oko naklejką
Kropka w kropkę
Nadchodzą bobomy!

Skomentuj:

Muppet Show w twoim domu