Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biały pokój dla dziewczynki

red.

Białe ściany w pokoju dziecka nie muszą oznaczać nudy. Wręcz przeciwnie. Ten pokoik pokazuje, że biel może mieć wiele odcieni, pasujących do dziecięcych przestrzeni.

Śnieżnobiały pokój dla dziewczynki
Śnieżnobiały pokój dla dziewczynki
fot. fistaszkowelove.pl


Chcąc uniknąć dziurawienia ścian, zastosowano wygodne naklejki, a obrazki w ramkach oparto o ściany. Dodatki są utrzymane w ciepłych, pastelowych kolorach, które rozweselają wnętrze. Tak powstało dziewczęce, urządzone z dbałością o detale, subtelne wnętrze dla małej dziewczynki.

Autorka bloga Fistaszkowe Love urządziła pokój dla swojej córki Antosi. Na główny kolor obrała biel, która pojawia się zarówno na ścianach, podłodze i meblach. Monochromatyczna aranżacja optycznie powiększa niewielki pokój na poddaszu oraz stanowi idealną kanwę dla przyszłych zmian, które nieuchronnie nastąpią wraz z rozwojem dziecka. Dziewczynka będzie mogła później z łatwością dodawać indywidualne akcenty do wystroju.  

Uwielbiam biel i uważam, że jest to najlepszy kolor, który dodaje całej przestrzeni spokoju, kiedy kolorowe zabawkizaczynają piętrzyć się z każdej strony. Do tego pokój sprawia wrażenie czystszego i bardziej uporządkowanego

– powiedziała Kinga Wójcik.

Pokoik wyposażono w białe meble marki Pinio. Subtelne szafa, regał i komoda inspirowane są popularnym stylem prowansalskim. Autorka wnętrza starała się przy tym nie zagracić wnętrza. Pozostawiona została duża przestrzeń do zabawy, by na podłodze można było rozkładać zabawki. 

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Biały pokój dla dziewczynki