Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Biały pokój dla dziewczynki

Redakcja

Białe ściany w pokoju dziecka nie muszą oznaczać nudy. Wręcz przeciwnie. Ten pokoik pokazuje, że biel może mieć wiele odcieni, pasujących do dziecięcych przestrzeni.

Chcąc uniknąć dziurawienia ścian, zastosowano wygodne naklejki, a obrazki w ramkach oparto o ściany. Dodatki są utrzymane w ciepłych, pastelowych kolorach, które rozweselają wnętrze. Tak powstało dziewczęce, urządzone z dbałością o detale, subtelne wnętrze dla małej dziewczynki.

Autorka bloga Fistaszkowe Love urządziła pokój dla swojej córki Antosi. Na główny kolor obrała biel, która pojawia się zarówno na ścianach, podłodze i meblach. Monochromatyczna aranżacja optycznie powiększa niewielki pokój na poddaszu oraz stanowi idealną kanwę dla przyszłych zmian, które nieuchronnie nastąpią wraz z rozwojem dziecka. Dziewczynka będzie mogła później z łatwością dodawać indywidualne akcenty do wystroju.  

Uwielbiam biel i uważam, że jest to najlepszy kolor, który dodaje całej przestrzeni spokoju, kiedy kolorowe zabawkizaczynają piętrzyć się z każdej strony. Do tego pokój sprawia wrażenie czystszego i bardziej uporządkowanego – powiedziała Kinga Wójcik.

Pokoik wyposażono w białe meble marki Pinio. Subtelne szafa, regał i komoda inspirowane są popularnym stylem prowansalskim. Autorka wnętrza starała się przy tym nie zagracić wnętrza. Pozostawiona została duża przestrzeń do zabawy, by na podłodze można było rozkładać zabawki. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Biały pokój dla dziewczynki