Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Farby w baśniowych kolorach

red.

Farby z serii Disney to nie tylko magiczne kolory oraz akcesoria, pozwalające stworzyć bajkowy świat w pokojach najmłodszych, ale przede wszystkim pełne bezpieczeństwo dla zdrowia Twojego dziecka

Planując przemalowanie pokoju dziecka często zastanawiamy się, czy użyte farby będą bezpieczne dla naszych pociech. Do niepowtarzalnego efektu potrzebne są też odpowiednie kolory i dodatkowe akcesoria, ułatwiające malowanie. Aby malowanie stało się przyjemnością firma Śnieżka wprowadziła do swojej oferty farby z serii Disney. Umożliwiają one niepowtarzalne zaaranżowanie pokoju dziecka, a co najważniejsze - są bezpieczne dla zdrowia (potwierdzają to odpowiednie atesty).

Wyroby z serii Disney to trzy tematycznie dobrane zestawy specjalnych produktów: farby do ścian, do drewna oraz do metalu i elementów dekoracyjnych związanych z bajkami Disney'a. Dzięki nim, w dziecinnym pokoju można wyczarować: Myszkę Miki, Księżniczki czy Kubusia z Przyjaciółmi.

Alergie. W Polsce cierpi na nie około 20% populacji dziecięcej. Ten uciążliwy stan nadwrażliwości organizmu na alergeny zawarte w powietrzu, pokarmach i innych produktach powoduje u dzieci nieprzyjemne dolegliwości w postaci wysypek, kaszlu, kataru oraz łzawienia oczu. Aby zapobiec podobnym objawom, należy maksymalnie chronić dzieci przed działaniem szkodliwych czynników. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Śnieżka wprowadziła na rynek specjalną linię farb hipalergicznych z serii Disney. Zarówno emulsja jak i emalia są farbami bezpiecznymi dla alergików oraz osób szczególnie wrażliwych. Badania wykonane przez Zakład Alergologii Klinicznej i Środowiskowej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, potwierdziły, że wyroby te nie wykazują działania alergizującego ani drażniącego.

Informacje o farbach i dodatkach dekoracyjnych Disney można znaleźć w serwisie internetowym dostęnym pod adresem www.sniezka.pl/disney

Skomentuj:

Farby w baśniowych kolorach