Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Powrót do szkoły - przestrzeń dla ucznia

mat. prasowe

Niezależnie od tego, czy planujesz zaaranżować przestrzeń do nauki dla dziecka, czy też sam zamierzasz wkroczyć na uczelnię, zadbaj o wyposażenie, które pomoże ci stworzyć doskonałe miejsce do nauki. Oto propozycje marki IKEA na nadchodzący rok szkolny.

Powrót do szkoły - przestrzeń dla ucznia
Powrót do szkoły - przestrzeń dla ucznia
IKEA

Początek roku szkolnego zawsze wywołuje wiele różnorodnych uczuć. To czas oczekiwania na spotkanie z przyjaciółmi, ale także moment pełen wyzwań, gdy przed nami miesiące ciężkiej pracy. Jednak zawsze ekscytujące są zakupy przed rozpoczęciem nauki. Bez względu na rozmiar dostępnej przestrzeni do nauki, starannie zaplanowane, solidne produkty i proste rozwiązania doskonale odpowiadają zarówno potrzebom małego ucznia rozpoczynającego szkolną przygodę, jak i doświadczonego studenta.

SOMMARVICKER komplet pościeli
SOMMARVICKER komplet pościeli
IKEA

Aranżacja pokoju dla małego naukowca

Istotnym elementem w wyposażeniu pokoju każdego ucznia jest właściwe dobrane biurko. Model PÅHL marki IKEA został specjalnie zaprojektowany z myślą o potrzebach rozwijającego się dziecka. Dzięki regulowanej wysokości może być używany przez ucznia od wczesnych lat szkolnych aż do okresu dojrzewania, wspomagając odpowiedni rozwój postawy. Dodatkowo blat biurka zawiera wbudowaną wygodną szufladę, która może pomieścić organizer TROFAST, pozwalając na przechowywanie szkolnych przyborów, notatek lub kolekcji ulubionych flamastrów. Dzięki temu utrzymanie porządku na biurku staje się łatwiejsze niż dotychczas.

Jeśli brakuje miejsca na biurko w twoim domu, a potrzebujesz zaaranżować miejsce do nauki, w prosty sposób przekształcisz swój stół kuchenny w wygodne miejsce do odrabiania lekcji. Mobilny organizer ÖVNING z uchwytem umożliwi naukę praktycznie w każdym miejscu. Pamiętaj również o zapewnieniu wygodnego siedziska. Obrotowe krzesło LOBERGET/MALSKÄR z regulacją wysokości zapewni komfortową pozycję podczas długich godzin spędzonych przy biurku. Dostępne w różnych kolorach, idealnie dopasuje się do każdego wnętrza.

Pokój dla studenta

Opuszczenie rodzinnego domu, by rozpocząć studia, wiąże się z ogromnymi zmianami, nowymi perspektywami i szansą na... wyrażenie swojego stylu. Większość pokoi w akademikach lub wynajmowanych mieszkaniach bywa stosunkowo mała, więc studenci muszą być kreatywni, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Dzięki ofercie marki IKEA możliwe jest stworzenie wymarzonego miejsca do nauki i spędzania wolnego czasu.

Warto wybierać funkcjonalne produkty, szczególnie jeśli mamy ograniczoną przestrzeń do zagospodarowania. Przykładem jest sofa NYHAMN, która w ciągu dnia może służyć jako wygodne miejsce do siedzenia dla trzech osób, a wieczorem łatwo zamienia się w pełnowymiarowe łóżko. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wnętrz, gdzie brakuje oddzielnej sypialni lub gdy chcemy zapewnić nocleg przyjaciołom po udanej imprezie. Natomiast stół GRASALA to minimalistyczny mebel, który pełni dwie funkcje - może być praktycznym biurkiem do nauki oraz dużym stołem, przy którym można spotkać się z przyjaciółmi lub współlokatorami na wspólny posiłek. Natomiast dla potrzebujących mniejszego rozwiązania idealnym wyborem jest biurko GLADHÖJDEN, które pozwala na naukę zarówno siedząc, jak i stojąc, co jest korzystne dla kręgosłupa. Aby oddać swój styl, warto zadbać o odpowiednie dodatki - na przykład pościel SOMMARVICKER o ciekawym wzorze doda wnętrzu kolorów, a dywan KLASSRUM sprawi, że pokój stanie się bardziej przytulny i pomoże w tłumieniu hałasu w piątkowe wieczory.

Nowe produkty są dostępne w sklepach IKEA, na IKEA.pl oraz w Aplikacji Mobilnej IKEA od lipca 2023 roku. 

    Więcej o:

Skomentuj:

Powrót do szkoły - przestrzeń dla ucznia