Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Interaktywny dywan do pokoju dziecięcego

Małgorzata Gec

Klasyczne wykładziny, dywany z bohaterami kreskówek ustępują dzisiaj miejsca, trójwymiarowym dywanom Play i 3D. Wystarczy szybki rzut oka, by przekonać się, że z tak fantastycznym dywanem podłoga stanie się ulubionym miejscem w pokoju.

Idealny dywan do pokoju dziecka powinien być praktyczny, łatwy do czyszczenia, przyjemny w dotyku i pasujący kolorystycznie do wnętrza, a do tego... magiczny jak latający dywan, efektowny niczym ten z festiwalu w Cannes i do tego interaktywny. Dywany Play i 3D zostały zaprojektowane tak, by pobudzić dziecko do rozwoju i kreatywności.

Wyróżniają się przede wszystkim niepowtarzalnym designem - fantazyjne wzory tworzą przestrzenne miasta i wioski, boisko do gry, cukierkowy domek dla lalek czy też wielofunkcyjną planszę do gier. Dekoracje wykonano z wielką precyzją, niektóre aplikacje są specjalnie obniżone, by dać wrażenie trójwymiarowości. W ofercie Kids Town  znajdziemy trójwymiarowe dywany Play i 3D zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Są też propozycje, które przypadną do gustu każdemu dziecku, bez względu na płeć. Wszystkie są antystatyczne, antyalergiczne, odporne na ogień i wyjątkowo łatwe w pielęgnacji.

    Więcej o:

Skomentuj:

Interaktywny dywan do pokoju dziecięcego