Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowoczesne mieszkanie na warszawskim Powiślu

red.

Proste i wyrafinowane wnętrze apartamentu przeznaczonego na wynajem

Apartament zaprojektowany przez Małgorzatę Leszkiewicz i Sebastiana Jabłońskiego z pracowni Republika Architektury znajduje się na ostatnim piętrze budynku usytuowanego na warszawskim Powiślu. Dzięki ciekawej lokalizacji mieszkańcy mogą cieszyć się jednymi z najwspanialszych widoków w stolicy, z okien rozpościera się widok na Wisłę i Stare Miasto.

Apartament o powierzchni 180 m2 przeznaczony był na wynajem, co w dużej mierze determinowało zarówno jego układ przestrzenny jak i stylistykę. Inwestor szczegółowo określił program funkcjonalny oraz opisał oczekiwany charakter wnętrza jako luksusowy i ponadczasowy. W przestronnym apartamencie znajduje się salon z jadalnią i kuchnią, toaleta dla gości, gabinet, trzy sypialnie, w tym sypialnia główna z łazienką i garderobą oraz dodatkowa łazienka.

Współczesny charakter zachowano ograniczając się do prostych form i czystych linii.
Zastosowano klasyczne, szlachetne materiały wykończeniowe o stonowanej kolorystyce: dębowe podłogi, marmur Carrara w łazienkach, forniry o ciemnym, chłodnym odcieniu, naturalne skóry, mięsiste tkaniny, jedwabne tapety.

Przemyślaną gamę kolorystyczna bazującą na kolorach ziemi przełamano wprowadzając barwę granatową, wzbogaconą pojedynczymi pomarańczowymi akcentami.
Zabudowy meblowe na wymiar uzupełniono o  wysokiej klasy meble i oświetlenie.

Całość jest prosta i wyrafinowana zarazem. Udało się stworzyć wygodne wnętrze w którym panuje przytulna atmosfera.

Skomentuj:

Nowoczesne mieszkanie na warszawskim Powiślu