Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Skandynawsko i industrialnie - 53 m kw.

red.

Oryginalne mieszkanie w kamienicy

Wyobrażacie sobie mariaż stylu skandynawskiego i industrialnego? Mieszkanie, które dziś Wam pokazujemy jest doskonałym przykładem na to, że takie eksperymenty mogą się opłacić! Skandynawskie biura nieruchomości, są prawdziwą kopalnią inspiracji. Dzięki uprzejmości agencji Per Jansson zabieramy Was dziś do Sztokholmu.

Mieszkanie o powierzchni 53 m kw. znajduje się na ostatnim piętrze kamienicy wybudowanej w 1894 roku. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz niewielkiego przedpokoju, w którym umieszczono dwie szafy wnękowe. Przyjrzyjmy się dokładniej wnętrzom.

Zaczynamy od jasnego salonu znajdującego się od strony głównej ulicy. Stoi tu kanapa oraz dwa krzesła. Ozdobą salonu jest kolekcja równo ustawionych na półkach obrazków, przedstawiających różne gatunki ptaków. Duża skrzynia pełni funkcję stolika kawowego a na mniejszej ustawiono telewizor. Salon oddzielony jest od niewielkiej sypialni ścianką, nasuwającą skojarzenia z pofabrycznymi loftami. Warto zwrócić uwagę na łóżko, którego stelaż zrobiono z palet! Wydzielono tu też niewielki kącik do pracy

Kuchnia urządzona jest nowocześnie i gustownie. Na czarnych szafkach położono blat z kararyjskiego marmuru. Nad stołem kuchennym zawisła duża lampa. Ciekawym dopełnieniem tego pomieszczenia jest lodówka SMEG w miętowym kolorze.

Jak Wam się podoba to wnętrze?

Skomentuj:

Skandynawsko i industrialnie - 53 m kw.