Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe mieszkanie w eklektycznym stylu - 34 m kw.

red.

34-metrowe mieszkanie wygląda na znacznie większe. To z jednej strony zasługa wysokich sufitów, dużych okien i jasnych kolorów, z drugiej stylowej aranżacji.

Jeśli lubicie wnętrza urządzone w eklektycznym stylu, w których pozornie nie pasujące do siebie przedmioty tworzą jedną, spójną całość, z pewnością spodoba Wam się to mieszkanie. Znajduje się ono w Sztokholmie, na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy wybudowanej w 1896 roku. Mieszkanie ma powierzchnię 34 m kw. Składa się z niewielkiego przedpokoju, kuchni, toalety, łazienki, garderoby, kuchni i salonu. Sypialnię umieszczono na antresoli - nic dziwnego, mieszkanie ma 3,3 m wysokości.

Przyjrzyjmy się najpierw kuchni, w której jedną ze ścian zdobi surowa cegła. Białe szafki z IKEA, kontrastują tu z lodówką SMEG, nawiązującą swoim kształtem do lat 50. Stanął tu również drewniany stolik i ława, znalezione na jednym z targów staroci. Wisienką na torcie jest kryształowy żyrandol. Z kuchni, przez dwuskrzydłowe drzwi można wyjść na spory balkon. Salon to prawdziwy miszmasz kontrolowany. Kanapa z IKEA sąsiaduje tu z obitym skórą szezlongiem a figurka siedzącego buddy z popiersiem francuskiej damy. Na antresolę, na której znajduje się dwuosobowe łóżko, prowadzą schody, będące jednocześnie regałem na książki.

Chcielibyście tak mieszkać?

Skomentuj:

Małe mieszkanie w eklektycznym stylu - 34 m kw.