Drewniany letni dom na wyspie

red.

Uroczy, drewniany dom na szwedzkiej wyspie. Właściciele spędzają tu lato

dom na wyspie, dom nad morzem, drewniany dom nad morzem, wakacyjny dom, dom na lato, skandynawski styl
Drewniany dom na wyspie - 117 m kw. Dom i okolica
fot. fantasticfrank.se

Wielu z nas marzy o własnym domku nad morzem. Miejscu gdzie można uciec od zgiełku wielkiego miasta - siedzieć na tarasie i patrzeć na wodę, spacerować godzinami po okolicy, zasypiać słuchając fal uderzających o brzeg.

Dzięki uprzejmości szwedzkiej agencji nieruchomości Fantasic Frank, zabieramy was dziś w wirtualną podróż do pewnego letniego domu na wyspie Stora Timrarön w archipelagu Sztokholmu. Dostać się na nią można jedynie statkiem lub motorówką.

Pomalowany szarą farbą drewniany dom ma 117 m kw. powierzchni. Na parterze znajduje się duży salon z panoramicznym widokiem na sąsiednią wyspę i wody zatoki Saxarfjärden. Jest tu również otwarta kuchnia z jadalnią, łazienka i spiżarnia. Na pierwszym piętrze są dwie sypialnie i duża, jasna łazienka z wolnostojącą wanną.  Dominują jasne barwy, których dopełnieniem są niebieskie dodatki w różnych odcieniach. Nie brakuje miękkich, wygodnych mebli i ratanowych foteli.

dom na wyspie, dom nad morzem, drewniany dom nad morzem, wakacyjny dom, dom na lato, skandynawski stylfot. fantasticfrank.se/ domek dla gości

Na działce o powierzchni 2042 m kw. stanął również malutki domek dla gości. Znajduje się w nim tylko łóżko, stolik i kilka krzeseł. Urządzono go w marynistycznym stylu - obowiązkowy granat z bielą i czerwienią, a do tego wiosła i liny. Dookoła domu można znaleźć kilka ławeczek i zawieszony między drzewami hamak. Jest tu również niewielki basen. Schodząc po skałach, można dostać się na brzeg i prywatny, drewniany taras.

Jak Wam się podoba ten dom? Naszym zdaniem, jest świetny!

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Drewniany letni dom na wyspie