Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Drewniany letni dom na wyspie

red.

Uroczy, drewniany dom na szwedzkiej wyspie. Właściciele spędzają tu lato

Wielu z nas marzy o własnym domku nad morzem. Miejscu gdzie można uciec od zgiełku wielkiego miasta - siedzieć na tarasie i patrzeć na wodę, spacerować godzinami po okolicy, zasypiać słuchając fal uderzających o brzeg.

Dzięki uprzejmości szwedzkiej agencji nieruchomości Fantasic Frank, zabieramy was dziś w wirtualną podróż do pewnego letniego domu na wyspie Stora Timrarön w archipelagu Sztokholmu. Dostać się na nią można jedynie statkiem lub motorówką.

Pomalowany szarą farbą drewniany dom ma 117 m kw. powierzchni. Na parterze znajduje się duży salon z panoramicznym widokiem na sąsiednią wyspę i wody zatoki Saxarfjärden. Jest tu również otwarta kuchnia z jadalnią, łazienka i spiżarnia. Na pierwszym piętrze są dwie sypialnie i duża, jasna łazienka z wolnostojącą wanną.  Dominują jasne barwy, których dopełnieniem są niebieskie dodatki w różnych odcieniach. Nie brakuje miękkich, wygodnych mebli i ratanowych foteli.

Na działce o powierzchni 2042 m kw. stanął również malutki domek dla gości. Znajduje się w nim tylko łóżko, stolik i kilka krzeseł. Urządzono go w marynistycznym stylu - obowiązkowy granat z bielą i czerwienią, a do tego wiosła i liny. Dookoła domu można znaleźć kilka ławeczek i zawieszony między drzewami hamak. Jest tu również niewielki basen. Schodząc po skałach, można dostać się na brzeg i prywatny, drewniany taras.

Jak Wam się podoba ten dom? Naszym zdaniem, jest świetny!

Skomentuj:

Drewniany letni dom na wyspie