Oryginalne mieszkanie młodej pary

red.

Mieszkanie pełne ciekawych pomysłów.

mieszkanie, nowoczesne mieszkanie, oryginalne mieszkanie, dwupokojowe mieszkanie
Nowoczesne mieszkanie w Kijowie
vk.com/mooseberry.design

Lubimy projekty niebanalne, odważne i pełne pomysłowych rozwiązań. Właśnie taki jest projekt mieszkania w Kijowie, stworzony przez ukraińskie studio Mooseberry Design. Powstał on z myślą o parze młodych ludzi, którzy kupili swoje pierwsze mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Parkove Misto. Właściciele lubią otwartą przestrzeń. Chcieli aby w mieszkaniu było dużo drewna i sporo kolorów. Chcieli aby pojawiły się też akcenty, związane z ich ulubionymi miastami - Londynem i Nowym Jorkiem.

Mieszkanie składa się z niewielkiego przedpokoju (z którego wchodzi się do łazienki z prysznicem), salonu z otwartą kuchnią, sypialni z garderobą i zabudowanego balkonu. Bardzo oryginalnie ciekawie się salon, w którym sufit oraz jedną ze ścian obłożono drewnianymi deseczkami.

nowoczesne mieszkanie, dwupokojowe mieszkanie, mieszkanie dla rodzinyvk.com/mooseberry.design

Sercem salonu jest kolorowa patchworkowa kanapa, nad którą powieszono oryginalne półki na książki. Wzdłuż okien architekci ustawili dwa białe biurka. Nie zapomniano również o miejscu, w którym można przechowywać dokumenty.

Sypialnia utrzymana jest w zupełnie innym charakterze. Ścianę za zagłówkiem łóżka pokrywa tapeta imitująca betonowe bloki. Leżąc w łóżku właściciele mogą oglądać fototapetę z panoramą Nowego Jorku.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Podzielcie się z nami swoimi opiniami!

 

ZOBACZCIE PROJEKT>>

Skomentuj:

Oryginalne mieszkanie młodej pary