Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Małe mieszkanie z ceglaną ścianą i luksferami

red.

Ceglana ściana, luksfery i podłoga z drewnianych desek.

Skandynawskie agencje nieruchomości to prawdziwa kopalnia inspiracji. Oryginalne rozwiązania, a przede wszystkim perfekcyjnie wystylizowane zdjęcia sprawiają, że oglądanie prezentowanych w nich mieszkań to prawdziwa przyjemność. Dzięki uprzejmości agencji Fantastic Frank, zaglądamy dziś do niewielkiej kawalerki w Sztokholmie.

Mieszkanie ma 36 m kw. Składa się z niewielkiego przedpokoju, pokoju z otwartą kuchnią i łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest bardzo wysokie - ma ponad 3 metry. Duże okna wpuszczają do środka mnóstwo światła.

Urządzenie kawalerki to zawsze duże wyzwanie. Podstawą jest wygospodarowanie miejsc do przechowywania - nic tak nie zmniejsza optycznie pomieszczenia, jak tona szpargałów leżących "na widoku". W prezentowanym mieszkaniu, całą ścianę pokoju zabudowano dużą szafą z białymi przesuwanymi drzwiami. Pokój podzielono na strefę dzienną (z dużą, miękką kanapą) i część sypialnianą, gdzie ustawiono dwuosobowe łóżko. Powieszono nad nim kilka czarno-białych obrazków, które nadają wnętrzu charakteru. Obok łóżka ustawiono duże lustro, w którym odbija się kuchnia. Dzięki takiemu zabiegowi, mieszkanie wydaje się większe.

Podoba nam się kuchnia ze stalowymi szafkami. Błyszczący materiał świetnie kontrastuje z odsłoniętą, surową cegłą. Jedną ze ścian w łazience wykonano z luksferów. Szklane pustaki znów stają się modne! Mają też dodatkową zaletę - luksfery pozwalają doświetlić małe pomieszczenia, oddalone od okien.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii.

Skomentuj:

Małe mieszkanie z ceglaną ścianą i luksferami