Wasze wnętrza: mieszkanie Karoliny i Marcina

red.

Nasza czytelniczka Karolina sama zaprojektowała swoje niewielkie mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Zaglądamy do środka!

mieszkanie czytelników, wasze wnętrza, jak mieszkają Polacy, polskie wnętrza, kuchnia
Mieszkanie Karoliny i Marcina - kuchnia.
Fot. archiwum czytelników

Karolina jest kolejną czytelniczką, która wzięła udział w naszej akcji "Pokaż nam jak mieszkasz, zainspiruj innych". Przysłała nam zdjęcia swojego mieszkania o powierzchni 35 m kw. w Piotrkowie Trybunalskim. Oto, co nam napisała:

"Kupiliśmy z chłopakiem to mieszkanie rok temu (w stanie deweloperskim) i od tego czasu sukcesywnie je wykańczaliśmy. Mieszkamy praktycznie od początku, kiedy tylko dało korzystać się z bieżącej wody. Projektowałam wnętrze sama, na szczęście chłopak mi zaufał i dał wolną rękę. To co się dało robiliśmy sami malowanie, panele, gładzie, montowanie mniejszych mebli, lustra czy oświetlenie, a resztą zajęli się fachowcy.

Kiedy pierwszy raz weszliśmy do mieszkania nie było ścianek działowych, wiec powierzchnia wydawała się naprawdę maleńka i były pewne obawy. Deweloper zgodził się postawić ścianki według naszego projektu i udało się na szczęście pomieścić wszystko co chcieliśmy.

To nasze pierwsze mieszkanie ja uczę w-f, a mój chłopak pracuje za biurkiem i nigdy wcześniej nie projektowaliśmy ani nie wykańczaliśmy żadnego innego mieszkania, więc tym bardziej jesteśmy z siebie dumni".

 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

 

Karolinie gratulujemy mieszkania. Brawo za konsekwencje! Jeśli Wy również chcielibyście pochwalić się swoim domem lub mieszkaniem, piszcie na adres domosfera@gazeta.pl.

Więcej mieszkań z cyklu "Wasze wnętrza" znajdziecie TU>>

Skomentuj:

Wasze wnętrza: mieszkanie Karoliny i Marcina