Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Letni domek dla gości i storczyków

red.

Pracownia artystów, domek dla gości i miejsce hodowli storczyków.

Orchid Studio to niewielki domek, który stanął na pewnej posesji w Seattle (dokładniej w dzielnicy Ballard). Właściciele domu z ogrodem, postanowili wykorzystać fragment swojego podwórka i postawić na nim niewielką altankę. Chcieli, aby było to miejsce, w którym mogliby realizować swoje pasje - malować, rzeźbić i... opiekować się storczykami. Tutaj też mogliby zatrzymywać się goście. O pomoc w realizacji swoich marzeń poprosili architektów z pracowni First Lamp - Taylora Callaway'a i Kevina Witta.

Architekci świetnie sprostali wymaganiom klientów. Powstał niewielki domek z wysuniętą częścią dachu. Duże okna wpuszczają do środka sporo światła - tak potrzebnego w hodowli storczyków.

Patrząc na zdjęcie wnętrza domku, wydawać by się mogło, że widzimy fotografię z połowy ubiegłego wieku. Nic dziwnego, pasją właściciela jest wzornictwo z lat 50. Zwracają uwagę oryginalne meble i dodatki. Naszą uwagę zwróciła zwłaszcza żółta kanapa. Zachwyca prostotą!

Chociaż ten niewielki domek znajduje się w ruchliwym mieście, panuje w nim prawdziwie "działkowy" klimat. Jak Wam się podoba? Czekamy na Wasze komentarze!

Skomentuj:

Letni domek dla gości i storczyków