Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tradycyjne ozdoby świąteczne z manufaktury w Bolesławcu

red.

Boże Narodzenie to czas, w którym tradycja bierze górę nad nowoczesnością. Dlatego tradycyjne ozdoby w starym stylu cieszą najbardziej, jak te z manufaktury w Bolesławcu.

Zamiast szukać oryginalnych, nowoczesnych pomysłów na ozdoby świąteczne czasem lepiej sięgnąć po klasykę. W końcu nic lepiej nie zbuduje świątecznego klimatu niż budzące ciepłe wspomnienia przedmioty. Dekoracje świąteczne w starym stylu budzą w nas nostalgię, przypominają o starych dobrych czasach i najlepiej ze wszystkich przywołują ducha świąt. Do takich właśnie zaliczają się ozdoby z manufaktury w Bolesławcu.

Manufaktura w Bolesławcu słynie z wyrobu tradycyjnych naczyń, które jeszcze kilkanaście lat temu były w niemal każdym polskim domu. Manufaktura oferuje także ceramiczne dekoracje okolicznościowe w tym na Boże Narodzenie. Do wyboru mamy ceramiczne ozdoby choinkowe i dekoracje na stół. Wszystkie są ręcznie formowanej i ręcznie zdobione techniką stempelkową. Są dostępne w tradycyjnych kolorach - tło w kolorze złamanej bieli i granatowe dekoracje z domieszką czerwieni, a gdzieniegdzie żółtego. Zamiast tradycyjnych bombek można zawiesić na choince bolesławicką lokomotywę, cukierek lub bałwanka.

Takie ozdoby sprawdzą się we wnętrzu w każdym stylu. Zobacz wszystkie i wybierz coś dla siebie.

Skomentuj:

Tradycyjne ozdoby świąteczne z manufaktury w Bolesławcu