Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Empik prezentuje walentynkową kolekcję z rysunkami Oli Cieślak

red.

Z okazji zbliżających się walentynek Empik przygotował specjalną kolekcję gadżetów. Seria "Rysunki miłosne" powstała we współpracy z ilustratorką Olą Cieślak.

Co dać ukochanej osobie na walentynki? Empik ma odpowiedź - gadżety ze swojej nowej limitowanej kolekcji "Rysunki miłosne". Jak sama nazwa wskazuje, motywem przewodnim serii są rysunki wykonane przez znaną ilustratorkę.

Ola Cieślak podeszła do miłosnego tematu z przymrużeniem oka. Artystka wzięła na warsztat sentymentalne rysunki, za pomocą których wyznawano młodzieńczą miłość na szkolnych ławkach. Skrzydlate serce, kłódka z kluczykiem i całująca się para to grafiki, które ozdobiły różne przedmioty. Miłosne piktogramy znalazły się na dużych puszystych poduchach, kubkach ceramicznych i termicznych, zapachowych świecach oraz lusterkach kieszonkowych. W tym samym stylu wykonane są też torebki na prezenty w rozmiarach dopasowanych do książek, płyt i filmów - dzięki nim nawet mało romantyczny prezent zyska walentynkowy charakter. Prosta kreska, wyraźne kolory i klasyczne motywy w nowoczesnej formie - to siła tegorocznej walentynkowej kolekcji.

Ola Cieślak – pracowała już z Empikiem m.in. przy kolekcji „Miś” (pisaliśmy o niej w artykule: Empik świętuje 35. urodziny filmu "Miś". Kultowe teksty na kubkach, torbach, piersiówkach...), urodzona w Częstochowie projektantka, ilustratorka i pisarka. Zdobywczyni wielu nagród, autorka grafik do licznych książek, w 2011 roku magazyn Press ogłosił ją jedną z najlepszych polskich ilustratorek prasowych. Jej prace są wystawiane zarówno w Polsce jak i za granicą.

Kolekcja jest dostępna od 25 stycznia w wybranych salonach Empik i na empik.com.

    Więcej o:

Skomentuj:

Empik prezentuje walentynkową kolekcję z rysunkami Oli Cieślak