Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zaprojektowali minikamper w stylu retro. Jego modułowe wnętrze zastąpi mieszkanie

red.

To w zasadzie przyczepa kempingowa w wersji mini, ale nazwano go Happier Camper, czyli szczęśliwszy kamper. Jego modułowe wnętrze zaaranżowano w stylu IKEA - wszystko ma co najmniej kilka funkcji.

W tej przyczepie kempingowej można przenocować pięć osób, ugotować kilkudaniowy posiłek, wziąć prysznic, a to wszystko w stylowej oprawie w duchu lat 60. Happier Camper to minikamper w wersji retro z modułowym wnętrzem w stylu IKEA. Z pewnością zauroczy on nie tylko fanów kempingów.

Z zewnątrz wygląda jak minibus Volkswagena z lat 60., w środku natomiast bardziej przypomina modułowe mieszkanie z katalogu IKEA. Wnętrze można łatwo zaadoptować do niemal każdej funkcji. Może służyć jako sypialnia, kuchnia, jadalnia, czy przyczepa do przewożenia większych obiektów, jak motocykl. Niemal wszystko, co znajduje się we wnętrzu, można złożyć i rozłożyć. Wielofunkcyjne rozwiązania były koniecznością - kompaktowa przyczepa ma tylko cztery metry długości i nieco ponad dwa metry szerokości. Z tyłu ma podnoszone do góry szerokie drzwi, została też wyposażona w drzwi boczne. Kamper ma trzy panoramiczne okna, dzięki którym wnętrze jest jasne, pełne naturalnego światła. Dodatkowo został wyposażony w panel słoneczny o mocy 100 W, system nagłośnieniowy, gniazda USB i AC, stację dokującą do iPoda, podgrzewany prysznic oraz zintegrowane markizy sterowanie elektrycznie.

Kamper został wykonany z włókna szklanego i jest dostępny w szerokiej gamie wykończeń kolorystycznych. Waży jedynie 500 kg, dzięki czemu można go podpiąć do niemal każdego pojazdu z napędem na cztery koła i przemieszczać się w każdym niemal terenie. Czy można chcieć czegoś więcej?

Skomentuj:

Zaprojektowali minikamper w stylu retro. Jego modułowe wnętrze zastąpi mieszkanie