Dom w kolorze roku Pantone Greenery do wynajęcia przez Airbnb

red.

W wyniku współpracy Instytutu Pantone i Airbnb powstał dom, którego motywem przewodnim jest greenery - kolor roku 2017. W środku pełno jest zieleni i roślin.

'Zielony' dom urządzony przez Instytut Pantone 'Zielony' dom urządzony przez Instytut Pantone
'Zielony' dom urządzony przez Instytut Pantone
fot. mat. prasowe Airbnb

Świeża zieleń to kolor roku 2017 wybrany przez Instytut Pantone. Teraz instytut urządził i przeznaczył na wynajem cały dom, którego motywem przewodnim jest ta barwa. Dom "Outside in" znajdujący się w Londynie można wynająć przez znaną sieć Airbnb. Co znajdziemy w środku?

Wnętrza przypominają po części las, po części oranżerię. Już drzwi zapraszają do środka świeżym odcieniem zieleni. W kuchni królują zioła i rośliny doniczkowe. Na półkach spiżarni można znaleźć wszystkie zielone warzywa i owoce, o jakich tylko można zamarzyć. Są też zielona herbata, szklaneczki w kolorze limonki i słynne kubki Pantone'a. Zielonym elementom towarzyszy drewno, z niego wykonany jest m.in. duży stół i stojące przy nim ławy.

Uwagę zwracają sypialnie. W domu są dwie, jedna dla pary, druga dwuosobowa. W obu podłogę pokrywa dywan z trawy. W mniejszej dwa pojedyncze łóżka znajdują się pod tipi. Sceneria przywodzi na myśl biwak. W obu sypialniach jest też sporo roślin.

Dodatkową atrakcją domu jest możliwość założenia swojego roślinnego terrarium. Można też wybrać liście i stworzyć z nich swój autorski print.

W domu "Outside in" zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań. Meble wykonano z materiałów przyjaznych środowisku. Recykling jest w tym wnętrzu priorytetem. Goście mają dostęp do bezprzewodowego internetu, a wnętrze jest klimatyzowane.

W tych wnętrzach z pewnością można się zrelaksować i poczuć bliskość natury.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Dom w kolorze roku Pantone Greenery do wynajęcia przez Airbnb