Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom w kolorze roku Pantone Greenery do wynajęcia przez Airbnb

red.

W wyniku współpracy Instytutu Pantone i Airbnb powstał dom, którego motywem przewodnim jest greenery - kolor roku 2017. W środku pełno jest zieleni i roślin.

Świeża zieleń to kolor roku 2017 wybrany przez Instytut Pantone. Teraz instytut urządził i przeznaczył na wynajem cały dom, którego motywem przewodnim jest ta barwa. Dom "Outside in" znajdujący się w Londynie można wynająć przez znaną sieć Airbnb. Co znajdziemy w środku?

Wnętrza przypominają po części las, po części oranżerię. Już drzwi zapraszają do środka świeżym odcieniem zieleni. W kuchni królują zioła i rośliny doniczkowe. Na półkach spiżarni można znaleźć wszystkie zielone warzywa i owoce, o jakich tylko można zamarzyć. Są też zielona herbata, szklaneczki w kolorze limonki i słynne kubki Pantone'a. Zielonym elementom towarzyszy drewno, z niego wykonany jest m.in. duży stół i stojące przy nim ławy.

Uwagę zwracają sypialnie. W domu są dwie, jedna dla pary, druga dwuosobowa. W obu podłogę pokrywa dywan z trawy. W mniejszej dwa pojedyncze łóżka znajdują się pod tipi. Sceneria przywodzi na myśl biwak. W obu sypialniach jest też sporo roślin.

Dodatkową atrakcją domu jest możliwość założenia swojego roślinnego terrarium. Można też wybrać liście i stworzyć z nich swój autorski print.

W domu "Outside in" zastosowano szereg ekologicznych rozwiązań. Meble wykonano z materiałów przyjaznych środowisku. Recykling jest w tym wnętrzu priorytetem. Goście mają dostęp do bezprzewodowego internetu, a wnętrze jest klimatyzowane.

W tych wnętrzach z pewnością można się zrelaksować i poczuć bliskość natury.

Skomentuj:

Dom w kolorze roku Pantone Greenery do wynajęcia przez Airbnb