Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w Gdyni dla czteroosobowej rodziny - wakacyjny klimat, komfort i wnętrzarskie trendy na 48 m kw.

Dominika Redlicka

Położone w Nowym Orłowie w Gdyni mieszkanie tchnie nadmorskim klimatem. Jest jasne, lekkie, orzeźwiające. I mimo, że to wakacyjne lokum czteroosobowej rodziny, urządzono je tak, by można było tu zamieszkać na stałe.

Mieszkanie znajduje się nieopodal rezerwatu przyrody i orłowskiego molo. Morską bryzę czuć w powietrzu i w wystroju mieszkania. Biało-szarą tonację przełamują błękity. Zestawienie kolorystyczne, które zaproponowała Magdalena Adamus z biura projektowego LOFT, przypadło do gustu właścicielom ze względu na przyjemny efekt połączenia go z odcieniem naturalnego dębu.

Mimo skromnej powierzchni mieszkanie jest funkcjonalne i sprawia wrażenie bardziej przestronnego, niż jest w rzeczywistości. Podczas remontu zmieniono rozkład pomieszczeń, dzięki czemu obecna geometria układu jest klarowna, z miejscem na poszczególne funkcje. Pokój dzienny połączono z kuchnią, wydzielając w nim aneks jadalny oraz kącik z rozkładaną sofą, który pełni funkcję sypialni rodziców. W drugiej części mieszkania znajduje się pokój dziewczynek oraz łazienka. Mebli wolno stojących jest niewiele, dzięki czemu nic niepotrzebnie nie zastawia przestrzeni.

Skomentuj:

Mieszkanie w Gdyni dla czteroosobowej rodziny - wakacyjny klimat, komfort i wnętrzarskie trendy na 48 m kw.