Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dom ulubionego projektanta mody polskich gwiazd. Tworzy piękne kreacje, a jak mieszka?

Jagoda Mówińska

Tomasz Olejniczak to popularny wśród polskich gwiazd projektant mody, założyciel marki Tomaotomo. Czy wnętrze domu designera jest równie piękne, co tworzone przez niego kreacje?

Tomasz Olejniczak od wczesnej młodości uwielbiał szyć ubrania. Nic więc dziwnego, że jego marka Tomaotomo odniosła sukces na rynku. Sukienki projektanta noszą m.in. jurorka programu "Top Model", Katarzyna Sokołowska, Natalia Siwiec czy Justyna Steczkowska.

Dom Tomasza Olejniczaka został zbudowany w 1926 r. Jego konstrukcja zawiera stalowe elementy, co sprawia, że do salonu projektanta nie dociera internet. Tę niedogodność w pełni rekompensuje jednak kominek, który stwarza przytulny nastrój i pomaga odprężyć się po pracy.

Wizytówką salonu są białe, skórzane kanapy, sprowadzone z Włoch. 

Trzeba o nie szczególnie dbać. Ich impregnacja i czyszczenie to wysiłek, ale w związku z tym, że jestem estetą, nie wyobrażam tu sobie innych mebli. - powiedział projektant. 

Kolejnym idealnym miejscem do relaksu jest oszklony taras, z którego widać piękny ogród z oczkiem wodnym. Taras został wyposażony w automatycznie otwierane, szklane drzwi oraz rolety, które zapewniają cień podczas szczególnie upalnych dni. 

Pozostałe pomieszczenia zostały utrzymane w duchu klasycznej elegancji. Na ścianach dominują jasne kolory w ciepłych odcieniach, co sprawia, że wnętrza są jasne i przytulne. Charakteru dodają stylowe dodatki - figurki jeleni, szykowne lampy i obrazy w złoconych ramach.

Skomentuj:

Dom ulubionego projektanta mody polskich gwiazd. Tworzy piękne kreacje, a jak mieszka?