Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Skandynawski minimalizm w mieszkaniu znanego kolarza

red.

Kolarz zawodowy Iljo Keisse i jego żona An-Sofie Zenner, remontując dom zdecydowali się na prosty, ale zarazem przytulny styl. Ich lokum to esencja skandynawskiego minimalizmu w aranżacji wnętrz.

Iljo Keisse jest członkiem drużyny kolarskiej Etixx - Quick-Step; An-Sofie pracuje jako psycholog w ośrodku rehabilitacyjnym. W 2010 roku kupili dom w miejscowości Destelbergen niedaleko belgisjkiej Gandawy. "Od dłuższego czasu planowaliśmy remont naszego domu" - zdradza Iljo. Kolarz i jego żona chcieli, żeby ich wnętrza były proste, ale jednocześnie przytulne i funkcjonalne. Postawili przede wszystkim na wysokiej jakości materiały i ograniczoną liczbę mebli i sprzętów. Chcieli czuć w swoim domu przestrzeń, postanowili więc pomalować ściany na biało, a całość ocieplić drewnianą podłogą. "Zależało nam na podłodze, dzięki której nasze wnętrza zyskają ciepły, naturalny wygląd” - mówi An-Sofie. 

Iljo i An-Sofie najbardziej przypadła do gustu kolekcja parkietów Palazzo marki Quick Step. "To, że jeżdżę w teamie Quick-Step, nie oznacza automatycznie, że wybieram produkty tylko tego producenta” - zaznacza Iljo i podkreśla, że w tym wyborze zdecydowała jakość.

Meble w domu kolarza to mieszanka tańszych i droższych sprzętów z takich sklepów jak IKEA, H&M Home, i mniej znanych producentów. Wszystkie odznaczają się prostotą i funkcjonalnością.

Skomentuj:

Skandynawski minimalizm w mieszkaniu znanego kolarza