Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie z nutą południowych klimatów

red.

Aranżacja wnętrz przywołuje skojarzenia z Prowansją lub południem Hiszpanii. Jednak ten apartament znajduje się w Warszawie w sąsiedztwie parku Czechowickiego.

Od wejścia wita nas wysoka na ponad 3 metry przestrzeń. Na suficie klasyczne sztukaterie, a na podłodze przepiękna heksagonalna posadzka łączy się z drewnianymi deskami. Szyku dodają glazurowane płytki w kolorze szałwii, zwiewne zasłony w kolorze fuksji oraz stylizowane lampy z dekoracyjnego szkła. 

W tej realizacji, jako architekt musiałam sprostać potrzebom czteroosobowej rodziny. Jednocześnie styl i domowy charakter apartamentu były tu priorytetem projektowym- opowiada Izabela Widomska, autorka aranżacji mieszkania.

Mieszkanie zostało urządzone funkcjonalnie, ale z klimatem do nieśpiesznego celebrowania chwil. Obok praktycznych rozwiązań, jak amfilada wbudowanych szaf w hallu, zaplanowano również miejsce do relaksu – przy wysuniętym blacie kuchennej wyspy można napić się porannej kawy patrząc przez okna na park z dębami. Tuż obok wisi przeszklona witryna z butelkami wina, która zyskuje popularność szczególnie w wieczory ze znajomymi.

Dzięki połączeniu klasycznych elementów z nowoczesnymi apartament zyskał ciepłą, przyjemną i elegancką oprawę. Właścicielka zaprezentowała nam przestronną część dzienną.

Skomentuj:

Mieszkanie z nutą południowych klimatów