To miejsce zaskakuje stylem. Piękny pensjonat w polskiej wsi

red.

Polskie pensjonaty zazwyczaj kojarzą się z babcinym, nieco trącącym myszką stylem. Ale nie ten. W niewielkiej wsi Chociwle stworzono oazę pięknych wnętrz wypełnionych designerskimi sprzętami.

To miejsce zaskakuje stylem. Piękny pensjonat w polskiej wsi
Przestrzeń wspólna.
fot. Karolina Bąk www.karolinabak.com

Wieś Chociwle położona jest w województwie zachodniopomorskim. Pensjonat o tej samej nazwie znajduje się na skraju lasu, w otoczeniu stawów. Jego wnętrza zaskakują, odbiegając od stereotypowego wyglądu tego typu obiektów. Są stylowe, pełne nowoczesnych i designerskich mebli, proste, ale nie nudne. Taki efekt to zasługa studia projektowania wnętrz Loft Kolasiński.

Architekci zaprojektowali kilka pokoi gościnnych, łazienek oraz pomieszczenia wspólne. Na potrzeby pensjonatu powstała kolekcja mebli: łóżko, stolik nocny, ławka, mobilna garderoba z lustrem, stół pod umywalkę, lustro do łazienki oraz pojedyncze meble do części wspólnych, takie jak: stolik kawowy, stół, regał, toaletka, ławka. Wszystkie meble zaprojektowane przez Loft Kolasiński wykonane są z drewna dębowego, olejowanego. Meble o naturalnym wyglądzie są funkcjonalne i uniwersalne.

Do wyposażenia pensjonatu użyte zostały także meble, dywany i lampy vintage z lat 30., 50., 60. oraz 70. poddane wcześniej profesjonalnej renowacji. W skład wyposażenia salonu wszedł komplet wysokiej klasy sprzętów HI-FI z lat 80., produkcji polskiej. To wyjątkowa atrakcja dla koneserów analogowego odtwarzania muzyki.

Projekt: Loft Kolasiński

PRZEJDŹ DO GALERII >>

 

Skomentuj:

To miejsce zaskakuje stylem. Piękny pensjonat w polskiej wsi