Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nowa polska marka i piękne lampy dla dzieci

red.

Lamps&Company to polska marka, która właśnie zadebiutowała stylowymi lampkami do pokoju dziecięcego.

Lamps&Company powstała w 2012 roku. Jej założycielką i projektantką jest Anna Nawrot - młoda mama, która pasję do projektowania i miłość do pięknych dodatków przekuła na nowatorski, kobiecy pomysł na biznes. Dodatkową motywację stanowił brak ciekawej oferty rynkowej produktów do urządzenia dziecięcego pokoju - szczególnie oświetlenia. Wyszukanie interesujących i dobrych jakościowo materiałów, opracowanie pierwszych wzorów i stworzenie prototypów, zajęło jej pięć miesięcy.

Efektem są lampy, czyli sprytne połączenie skandynawskiej prostoty z amerykańskim luzem. Podstawy są delikatne, wykonane z drewna, utrzymane w pastelowej tonacji bieli, różu i niebieskiego lub intensywnych barw jak pomarańcz, czerwień, granat. Proste w formie abażury przełamują „spokój”, wprowadzając nas w klimat zabawy, kolorów, żywych barw.

Obecnie w ofercie firmy znajdziemy lampy w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach abażurów. Wzbogacić design pokoju możemy również dzięki pasującym pufom oraz poduchom w korespondujących z lampami wzorach.

Produkty Lamps&Company można zakupić na stronie lampsandco.pl.

Ceny od 89 zł.

Skomentuj:

Nowa polska marka i piękne lampy dla dzieci