Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przytulne mieszkanie w Wilanowie

red.

Przytulne mieszkanie w Wilanowie z wyjątkowym oświetleniem. Zobaczcie kolejną odsłonę naszego cyklu "Design w domu"!

W cyklu "Design w domu" pokazujemy Wam, że nie tylko projekt jest ważny. To właśnie starannie dopracowane dodatki - oświetlenie, meble czy tkaniny, tworzą charakter wnętrza. Zabieramy Was dziś na wirtualną wycieczkę po mieszkaniu w Wilanowie, zaprojektowanym przez Agatę Słomę z pracowni OMII. Mieszkanie ma 100 m kw. powierzchni. Składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią i jadalnią, pokoju dzieci, sypialni, gabinetu, łazienki oraz toalety dla gości. Projekt obejmował wszystkie elementy wykończenia, od podłóg po narzuty.

Dzięki zabudowanym ścianom, zaprojektowanym specjalnie do każdego pomieszczenia, udało się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Są tu takie rozwiązania, jak miękka tapicerowana ściana w pokoju dzieci, zabudowa meblowa z wysuwanym łóżkiem czy podświetlane lustro na drzwiach do garderoby.

- W aranżacji wykorzystaliśmy drobne meble, od lat należące do właścicieli. Darzyli je ogromnym sentymentem! Niektóre przedmioty przemalowaliśmy, inne zostały obite na nowo - mówi Agata Słoma.

Wszystkie elementy wnętrza zostały wykonane ze szlachetnych, naturalnych materiałów takich jak granit, marmur, drewno, stal i mosiądz. Nowoczesny design świetnie pasuje do mebli z odzysku! Użyte materiały, ich faktura i barwy, wsparte odpowiednią grą świateł nadają wnętrzom ciepły oraz bezpieczny charakter.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Jesteśmy ciekawy Waszych opinii!

Design w domu, czyli na co warto zwrócić uwagę?

1. Przyciąga wzrok niezwykła lampa Vertigo zaprojektowana w 2010 roku przez francuskiego designera Constance Guisseta dla marki Petite Friture. Ażurowy klosz ma aż 200 cm średnicy! Mimo tak ogromnych rozmiarów, lampa jest delikatna i bardzo stylowa. Można ją kupić np. w sklepie lightonline.pl za 3 286 zł.

2. Dwie miedziane, kuliste lampy to Copper Shade od Toma Dixona. Korpusy lamp zostały wykonane z poliwęglanu, na który napylono miedź. Podoba nam się ich prosta forma. Światło odbite od miedzianej powierzchni daje ciepły, miły blask! Lampę Toma Dixona kupisz np. w sklepie atakdesign.pl za 1255 zł.

Skomentuj:

Przytulne mieszkanie w Wilanowie