Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kawalerka w szarościach

red.

Małe mieszkanie w różnych odcieniach szarości, czyli świetny pomysł na kawalerkę.

Szary to kolor, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Polubiliśmy wnętrza w różnych odcieniach szarości. Odkryliśmy ponadczasowość i uniwersalność tego koloru, który pasuje niemal zawsze i wszędzie. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w tych urządzonych w rustykalnym stylu. Wygląda równie dobrze w małych mieszkaniach, jak i w dużych domach,

Dzięki uprzejmości szwedzkiej agencji Stadshem, zabieramy Was dziś na wirtualną wycieczkę do Goteborga. Właśnie tu, w jednym z bloków w centrum miasta, znajduje się urocza kawalerka urządzona w różnych odcieniach szarości.Mieszkanie ma zaledwie 25 m kw. Składa się z niewielkiego korytarza, łazienki z prysznicem oraz salonu z maleńką kuchnią. Z okien roztacza się widok na dachy sąsiednich kamienic.

Podoba nam się bardzo konsekwencja w doborze kolorów. Ściany pomalowano jasnoszarą farbą o chłodnym odcieniu. Na nieco ciemniejszy kolor pomalowano drewniane deski podłogowe. Drewniane meble (również w różnych odcieniach) na tym szarym tle, prezentują się wyśmienicie!

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Czekamy na Wasze komentarze!

Skomentuj:

Kawalerka w szarościach