Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Eklektyczne mieszkanie na warszawskiej Woli

red.

W kolejnej odsłonie cyklu "Design w domu", szukamy ciekawych, dobrze zaprojektowanych przedmiotów w mieszkaniu na warszawskiej Woli.

Zaglądamy dziś do ciekawego mieszkania, o powierzchni 41 m kw.,  na warszawskiej Woli. Mieszkanie przeszło niedawno generalny remont. Projekt nowego wnętrza to dzieło architektów z pracowni ZEN Interiors Polska. Za wykonawstwo odpowiada w całości firma HOLTZ.

Mieszkanie składa się z niewielkiego przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, sypialni i łazienki z prysznicem. Urządzono je w eklektycznym stylu. Przedmioty vintage kontrastują tu z meblami IKEA. Przyjrzyjmy się dokładniej niektórym pomieszczeniom.

Zacznijmy od czarno-białej kuchni. Dwurzędowe górne szafki lakierowane są na biało w połysku. Otwierane są na docisk - uchwyty nie burzą prostej linii zabudowy. W dolnych szafkach o lakierowanych matowych frontach, umieszczono lodówkę, piekarnik i zmywarkę. Ścianę między szafkami zabezpieczono hartowanym szkłem.  Przy czarnym stole jadalnianym widzimy stare krzesła. Odrestaurowano je, a siedziska obito na nowo.

Kuchnię od salonu oddziela duża, trzyosobowa, błękitna sofa z IKEA. Zwraca uwagę ściana z okrytą cegła, w której wykuto kanał RTV. Niedługo zawiśnie na niej telewizor. W rogu pokoju stanęła czerwona, stalowa szafka z kolekcji IKEA PS, na której ustawiono kilka obrazów. Mały stolik kawowy z blatem z jednego kawałka drewna, kupiony został w ZARA Home.

W małym przedpokoju dominuje biel. Przełamano ją płytkami Vives Terrades w graficzne wzory. We wnęce umieszczono siedzisko z lakierowanego na czarno MDFu. Na wprost drzwi wejściowych znajduje się łazienka z prysznicem.

Do sypialni nie zaglądamy. Zostawmy właścicielom nieco prywatności.

Jak Wam się podoba to mieszkanie? Czekamy na Wasze komentarze!

Skomentuj:

Eklektyczne mieszkanie na warszawskiej Woli