Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Sklep z wyjątkowym wnętrzem

red.

Lui Store to nowe miejsce na mapie Warszawy. To concept store, który definiuje moda, wysmakowane wnętrze i niebanalne poczucie estetyki. Warto zajrzeć do środka.

Lui Store znajduje się przy ul. Mokotowskiej 26. Znajdziemy tam takie marki modowe światowego formatu jak Attico, Ports1961, Paul Andrew, Jonathan Simkhai czy Markus Lupfer. Sklep oferuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele. Właścicielka Lui Store zdobywała swoje doświadczenie w prestiżowych domach mody Dior w Paryżu oraz Marchesa w Nowym Jorku. Po kilku latach spędzonych za granicą wróciła do Warszawy, aby stworzyć własny projekt modowy.

Wnętrze zaprojektowane przez Dmowski&Co oraz Mateusza Tańskiego to połączenie marmuru, złota oraz pudrowego różu i granatu. Lui Store, mimo swojego minimalistycznego charakteru, nie zatraca w sobie ciepła i kobiecej elegancji. Jest to przestrzeń, która subtelnie podkreśla wyeksponowane w nim kolekcje ubrań, butów oraz dodatków.

Przestrzeń kojarzy się z galerią, a sposób wyeksponowania ubrań przywodzi na myśl eksponowanie obiektów sztuki. W tym miejscu zdecydowanie czuje się atmosferę Paryża, Nowego Jorku i Mediolanu. Z pewnością jest to przestrzeń nie tylko dla pasjonatów mody, ale też wyjątkowych wnętrz.

 

Skomentuj:

Sklep z wyjątkowym wnętrzem