Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak mieszka Krzysztof Rutkowski? Nazywają ten dom "500-metrową kawalerką"

Red.

Krzesła otrzymane w podziękowaniu za uratowanie syna, basen w ogrodzie i Nowy Jork na ścianach. Sprawdzamy, jak mieszka Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski to postać budząca wiele kontrowersji. Przedsiębiorca, założyciel biura detektywistycznego "Rutkowski Patrol", polityk, poseł na sejm IV kadencji, mieszka w domu z basenem na obrzeżach Łodzi.

Jego dwupoziomowy dom, o powierzchni 480 m kw. został wybudowany w 2005 roku. Krzysztof Rutkowski mieszka tu sam. Nie bez przyczyny dom ten nazywany jest przez niektórych "500-metrową kawalerką"

Dom to mój świat. Miejsce gdzie pracuję. Akurat ten dom, ponieważ mam jeszcze jeden, w którym mieszka Maja z Juniorem - mówi Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski pokazał Omenie Mensach, prowadzącej program "Domy Gwiazd" na Domo+, salon, kuchnię i biuro. Wystrój domu jest bardzo minimalistyczny.

Jest tutaj styl surowy. Styl który mi mega odpowiada. Ktoś przychodzi do tego domu i mówi: ale tutaj masz jak w muzeum, zimne wnętrze. Ja mówię: ty nie potrafisz wyciągnąć ciepła z tego co tu jest.- dodaje były detektyw.

Dominują tu tylko trzy kolory - biel, czerń i brąz. Mocnym akcentem są czerwone, skórzane meble. Na poręczy jednego z foteli widać wygrawerowane imię i nazwisko właściciela. Co ciekawe, Rutkowski interesuje się projektowaniem mebli. Część z nich jest jego autorstwa.  Zwracają uwagę bogate, "złocone" krzesła.

Jeden z Cyganów, który miał porwanego syna, dał mi je w prezencie po udanej akcji

Takich prezentów jak krzesła, jest w tym domu znaczenie więcej. W garażu urządzono miejsce, z którego "Rutkowski Patrol" wyjeżdża na akcje.

Skomentuj:

Jak mieszka Krzysztof Rutkowski? Nazywają ten dom "500-metrową kawalerką"