Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie w Poznaniu w duchu vintage

Dominika Redlicka

We wnętrzach domu na Starych Winogradach królują oryginalne meble i wyposażenie z lat 60. Sprzęty w duchu vintage korespondują z ceglaną ścianą. Aranżacja wnętrza stanowi nowoczesną interpretację przeszłości, przyprawioną szczyptą luzu i koloru.

Wnętrza tego domu zostały urządzone w wyczuciem i smakiem. Choć nie ma w nich zbyt wielu mebli i dodatków, to i tak intrygują. Z zewnątrz budynek w typie starej „kostki”. W środku ponad 100 metrów w przytulnej i intrygującej scenerii. W aranżacji wnętrza wyczuwa się pozytywną energię. Właściciele to podróżnicy ze słabością do mebli w duchu vintage. Pieczę nad urządzaniem domu oddali w ręce architektki ze studia Tyma Projekt – Agnieszce Tyma.

- Postawiłam na zdecydowane kolory i dowcipne motywy. Stare narty w przedsionku, dżungla w sypialni, foka w łazience – podkreśla projektantka. Efekt? Wyjątkowa atmosfera, która sprawia, że w domu wypoczywa się z przyjemnością.

Przestronna przestrzeń powstała po wyburzeniu ścian. Kompozycję podyktowała lita dębowa podłoga, ale charakteru całości dodały odnowione stare meble, kuchnia w nietypowym kolorze i wyraziste detale.

Skomentuj:

Mieszkanie w Poznaniu w duchu vintage