Mieszkanie dla kolekcjonerów figurek

red.

Ciekawe mieszkanie kolekcjonerów figurek. Młodzi właściciele chcieli, aby w ich mieszkaniu panował nieco "kawiarniany" klimat.

nowoczesne mieszkanie, przytulne mieszkanie, jak urządzić nowoczesne mieszkanie, ciekawe mieszkanie, oryginalne mieszkanie, zdjęcia mieszkań
Mieszkanie kolekcjonerów figurek - salon. Projekt: Ganna Design Studio
fot. ganna-design.com

Wielu  z nas kolekcjonuje różne przedmioty - magnesy, pocztówki czy filiżanki. Młoda para z Tajwanu również ma hobby. Zbierają figurki przedstawiające bohaterów filmów, seriali, komiksów i kreskówek.  W swoim nowym mieszkaniu, postanowili należycie wyeksponować rozrastającą się kolekcję. O pomoc w aranżacji wnętrza poprosili architektów z pracowni Ganna Design Studio.

Mieszkanie znajduje w nowym bloku w Tajpej. Architekci postawili na otwartą przestrzeń, w której wyraźnie można zaznaczyć salon, kuchnię i sypialnię. Młodym właścicielom podobał się styl industrialny. Nie chcieli jednak wnętrza przypominającego loft. Woleli, aby w mieszkaniu panował "kawiarniany", swobodny i przytulny klimat.  Projektanci zdecydowali się pozostawić przy suficie widoczne instalacje. Kontrastuje z nimi podłoga z drewnianych paneli w ciepłym odcieniu i obita kraciastą tkaniną sofa.

nowoczesne mieszkanie, przytulne mieszkanie, jak urządzić nowoczesne mieszkanie, ciekawe mieszkanie, oryginalne mieszkanie, zdjęcia mieszkańfot. ganna-design.com

Sercem mieszkania jest stojąca wzdłuż jednej ze ścian, duża, przeszklona witryna, w której umieszczono figurki z kolekcji właściciela. Innym ciekawym elementem wnętrza jest czarny stół o długości prawie 4,5 m. Taki mebel sprawdza się idealnie, gdy w mieszkaniu pojawiają się goście. Na co dzień wykorzystywany jest jako miejsce do pracy. Sypialnię można oddzielić od reszty mieszkania, przesuwanymi panelami.

Jak Wam się podoba to wnętrze?

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Mieszkanie dla kolekcjonerów figurek