Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jasne mieszkanie w Krakowie

red.

Nowocześnie, ale w rozsądnej cenie, czyli zaglądamy do jasnego, 75-metrowego mieszkania w Krakowie

Dziś pokazujemy Wam mieszkanie, które znajduje się na krakowskim osiedlu "Wiślane Tarasy", zaprojektowane przez architektów z pracowni projektowej Threedom. Właścicielami jest młoda para, która bardzo długo szukała swoich nowych czterech kątów.

Mieszkanie o powierzchni 75 m kw. składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią oraz dwóch sypialni. Projektanci mieli za zadanie stworzyć jasną i pogodną przestrzeń dzienną, w której świetnie można spędzać czas ze znajomymi. Dodatkowo, miało być nowocześnie, jednak przystępnie cenowo, więc w dużej części wyposażenie pochodzi z IKEI. Charakteru wnętrzu dodają oryginalne kolorowe obrazy i dodatki.

- Kuchnia wykonana w bieli miała się wtopić w ścianę, tak aby centrum mieszkania stanowiła duża, błękitna sofa. - mówi Magda Fornagiel z pracowni Threedom.

Na podłodze położono drewniane deski, Użyto je zarówno w salonie , sypialniach jak i kuchni i przedpokoju. Dzięki temu przestrzeń nie została podzielona , tworząc jednorodną całość. W łazience zdecydowano się na płytki pochodzące z kolekcji Macieja Zienia dla firmy Tubądzin. Jedna ściana w kolorze czarnym, stworzyła to miejsce bardziej eleganckim.

Skomentuj:

Jasne mieszkanie w Krakowie