Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Przytulny minimalizm? W tym mieszkaniu się to udało

Red.

Katerine i Igor chcieli, aby w ich 80-metrowym mieszkaniu w bloku w centrum Belgradu panował minimalizm w przytulnym wydaniu.

Pokazujemy Wam wnętrza z różnych stron świata. Dziś przyszła kolej na mieszkanie w samym centrum Belgradu, zaprojektowane przez serbską pracownię Autori. Mieszkanie, o powierzchni 80 m kw., znajduję się w typowym bloku z lat 60.XX w. Zaaranżowano tu salon z otwartą kuchnią, łazienkę, pokój do pracy i sypialnię.

Projektanci stworzyli te wnętrza z myślą o parze młodych ludzi. Katerine i Igor chcieli, aby ich mieszkanie było jasne, nowoczesne i oryginalne. Kluczem do sukcesu okazał się minimalizm w przytulnym wydaniu.

Na pierwszy rzut oka mieszkanie wydaje się surowe. Skuto podwieszane sufity odsłaniając oryginalną konstrukcję. Zdecydowano się też na biel. Kolor ten pojawia się zarówno na ścianach, jak i na podłogach. Przesuwne, szklane, nieco "fabryczne" drzwi, oddzielają salon od kącika do pracy.  Mieszkanie wyposażono meblami o prostych formach. Gdy przyjrzymy się jednak dokładniej, znajdziemy tu sporo dodatków, które "ocieplają" mieszkanie -  dywan w geometryczne wzory, kwiaty w donicach, czy bujany fotel.

Musimy przyznać, że to mieszkanie bardzo nam się podoba! Jesteśmy ciekawy Waszych opinii.

    Więcej o:

Skomentuj:

Przytulny minimalizm? W tym mieszkaniu się to udało