Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tę kawalerkę zna każdy. Zobacz najsłynniejsze 20 m kw. w Polsce

Jagoda Mówińska

W tym niepozornym mieszkaniu powstają wywiady z najsłynniejszymi postaciami show biznesu i polityki. Byli tu m.in. Doda, Magda Gessler, a nawet Bronisław Komorowski.

Łukasz Jakóbiak swoim zaskakującym projektem udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych. W wynajętej kawalerce na Mokotowie urządził studio, w którym przeprowadza wywiady z gwiazdami polskiego show biznesu, artystami oraz politykami. W jego kawalerce gościli między innymi Krystyna Janda, Agnieszka Holland, a nawet prezydent Bronisław Komorowski. Każda rozmowa jest nagrywana przy pomocy smartfona i trafia na kanał dziennikarza na portalu YouTube. Dzięki ambicji i wytrwałości prowadzącego, kanał "20m2" zyskał niezwykłą popularność - ma ponad 330 tys. subskrybentów.

Mieszkanie youtubera jest utrzymane w bieli, co optycznie je powiększa.  W pokoju znajduje się białe biurko, przy którym przeprowadzane są wywiady, regał na książki, łóżko, pod którym znajduje się coś co dziennikarz nazywa "mapą marzeń" oraz duża szafa z lustrzanymi drzwiami.

Wnętrze ożywiają kolorowe dodatki m.in. lampa z logo programu "20m2", którą youtuber dostał w prezencie od jednego z widzów. Jest także portret przedstawiający Ellen DeGeneres, prowadzącą jeden z najsłynniejszych amerykańskich talk showów, którą podziwia. Dziennikarz chciałby kiedyś gościć w jej programie. Być może to marzenie się spełni, bo jak sam mówi, jeśli coś sobie postanowi, prędzej czy później tego dokona.

Skomentuj:

Tę kawalerkę zna każdy. Zobacz najsłynniejsze 20 m kw. w Polsce