Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nocleg w wagoniku kolejki linowej

red.

Wagonik kolejki linowej przerobiony w elegancki apartament.

airbnb, hotel, kolejka linowa, wagonik, Courchevel, nocleg, ciekawe miejsca
Wagonik kolejki linowej w Courchevel przerobiony na wygodny pokój.
Fot. airbnb.co.uk

Courchevel to jeden z najbardziej prestiżowych i bez wątpienia najdroższych ośrodków narciarskich we francuskich Trzech Dolinach (Les Trois Vallées). Właśnie tutaj, ponad 2700 metrów nad poziomem morza, można spędzić noc w wagoniku kolejki linowej. Na pomysł zamienienia wagonika w pokój hotelowy wpadł serwis dla podróżników Airbnb.

Wnętrze wagonika urządzono bardzo przytulnie. Znalazło się tu miejsce na duże, dwuosobowe łóżko. Zaaranżowano tu również kącik wypoczynkowy z rozkładaną kanapą, fotelem i dwuosobowym stolikiem. Wnętrze utrzymane jest w beżach i szarościach. Mocnym akcentem kolorystycznym są czerwone zasłony. Panoramiczne okna pozwalają cieszyć się widokiem ośnieżonych szczytów francuskich Alp. Wagonik w nocy będzie stał na najwyższej stacji kolejki, wożącej turystów na górę La Saulire. Do dyspozycji gości będzie więc toaleta i łazienka umieszczone na stacji.

airbnb, hotel, kolejka linowa, wagonik, Courchevel, nocleg, ciekawe miejscaFot. airbnb.co.uk

Wydaje Wam się, że taka atrakcja kosztuje majątek? Otóż do 25 lutego należy wejść na oficjalną stronę i napisać dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać darmowy nocleg w wagoniku kolejki. Jeżeli dopisze Wam szczęście, 6 marca przyjedziecie do Courchevel, zjecie kolacje złożoną z lokalnych specjałów i spędzicie noc w oryginalnym miejscu, ponad 2700 m n.p.m.

Nie jest to pierwsza tego typu akcja popularnego serwisu. W 2014 roku oferowali swoim klientom np. noclegi w sklepie IKEA w Sydney czy w samolocie przerobionym na wygodne mieszkanie, stojącym niedaleko lotniska w Amsterdamie.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Nocleg w wagoniku kolejki linowej