Zrób to sam na Święta! Zarejestruj się na warsztaty

red.

Od 25 listopada do - 1 grudnia trwać będzie Ogólnopolski Tydzień DIY

Ogólnopolski tydzień DIY, rejestracja, warsztaty, zrób to sam
Ogólnopolski tydzień DIY
fot. mat. prasowe

Ruszyła rejestracja warsztatów na Ogólnopolski Tydzień DIY. Wydarzenie odbędzie się już po raz drugi. Hasłem tej edycji będzie "Zrób to sam na Święta!”, a tematem i przedmiotem warsztatów w ramach tygodnia będą wykonane ręcznie prezenty, produkty do świątecznej dekoracji i stylizacji wnętrz, mody świątecznej oraz świątecznej kuchni.

Do akcji może przyłączyć się każdy twórca oraz osoby, które szukają inspiracji do "zrób to sam” i chcą spędzić ciekawie czas przed świętami. Warsztaty odbędą się w pracowniach projektantów w całej Polsce oraz centrach artystycznych i domach kultury.

W ramach pierwszej edycji Tygodnia DIY w maju 2013 odbyło się ponad 70 warsztatów w całej Polsce, podczas których kilkaset osób szyło, odnawiało meble, tworzyło biżuterię i ceramikę.

W programie warsztatów w trakcie edycji świątecznej jest własnoręczne robienie prezentów (w tym kosmetyków), tworzenie dekoracji do wnętrz, zabawek dla dzieci, kreatywne pakowanie prezentów.

Organizatorem Ogólnopolskiego Tygodnia DIY jest międzynarodowy portal z produktami handmade i design DaWanda.pl. Swoje butiki na DaWandzie ma ponad 3 000 polskich projektantów, oferujących ponad 100 000 produktów . DaWanda jest obecnie największym polskim portalem z produktami handmade i design pod względem liczby projektantów i różnorodności oferty

Rejestracja warsztatów i zapisy na na stronie tydziendiy.pl

Skomentuj:

Zrób to sam na Święta! Zarejestruj się na warsztaty