Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ozdoba na wielkanocny stół - bukiet marchewkowy

Anna Oporska

Jeśli szukasz oryginalnej dekoracji na wielkanocny stół, możesz przygotować marchewkowy bukiet. Potrzebne są jedynie szklany wazon, dowolne kwiaty i marchewki.

Ta ozdoba wielkanocnego stołu z pewnością będzie się wyróżniać i przypadnie do gustu gościom zgromadzonym na wielkanocnym śniadaniu. Jej zrobienie nie wymaga wiele wysiłku ani nakładów finansowych. Potrzebne są jedynie marchewki.

Zające, a za nimi marchewki, stały się symbolami Wielkanocy. Pomarańczowe warzywa można wykorzystać do wykonania stroika na stół. Ich intensywny i ożywczy kolor z pewnością doda wyrazistości aranżacji. Marchewkowy bukiet jest prosty w wykonaniu - nie wymaga posiadania specjalnych umiejętności, a z łatwością oczarujesz nim gości. Wielkanocny stół z takim stroikiem zostanie zapamiętany na długo.

Będą potrzebne:
- szklany wazon
- bukiet kwiatów
- marchewki

Wykonanie:
Wybierz długie i równe marchewki, najlepiej na wysokość wazonu. Następnie obierz je ze skórki lub oskrob i przekrój wzdłuż na pół. Połówkami obłóż wewnętrzną stronę napełnionego do połowy wodą wazonu. Do środka włóż kwiaty i ułóż tak, aby wyglądały jakby wyrastały z marchwi niczym nać. Na koniec w razie potrzeby dolej wody do wazonu. Gotowe.

Skomentuj:

Ozdoba na wielkanocny stół - bukiet marchewkowy