Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mieszkanie na szczycie skoczni narciarskiej

red.

Nocleg na szczycie skoczni narciarskiej Holmenkollen? Czemu nie!

Wysoko nad stolicą Norwegii wznosi się skocznia Holmenkollen. To jedno z najważniejszych miejsc w historii skoków narciarskich. Adam Małysz pięciokrotnie triumfował tu w konkursach Pucharu Świata. To właśnie tu, na szczycie wysokiej na 134 metry skoczni, powstał niezwykły apartament z panoramicznym widokiem na Oslo. Zdecydowanie nie jest to propozycja dla osób z lękiem wysokości.

Na niewielkiej powierzchni znalazło się miejsce na sypialnię, salon, kącik do pracy i łazienkę. Wnętrza urządzono w nowoczesnym skandynawskim stylu. Miękkie dywany, poduszki i meble z jasnego drewna sprawiają, że apartament wydaje się bardzo przytulny. Na dachu zaaranżowano taras z niewielkim stolikiem kawowym i dwoma fotelami. To bez wątpienia najwyżej położony taras w całym Oslo. To projekt architektów z norweskiej pracowni JDS architects.

W tym niezwykłym apartamencie mógł spędzić noc każdy. Wystarczyło zarejestrować swoje zgłoszenie na platformie aibnb i czekać na wyniki losowania. Nocleg był bezpłatny, organizator zapewniał także przelot do Oslo, wyżywienie i liczne atrakcje.

To nie pierwsza tego typu akcja organizowana przez aibnb. W ubiegłym roku można było wylosować m.in. nocleg w samolocie lub w kolejce linowej. Czekamy na następne losowania!

Skomentuj:

Mieszkanie na szczycie skoczni narciarskiej