Kontakt do redakcji

Redakcja serwisów

Wydawnictwo Pressland S.A

ul. Grochowska 306/308 (bud.E-F), 03-840 Warszawa

www.e-ogrody.pl Katarzyna Jodłowska, mail: katarzyna.jodlowska@e-ogrody.pl

www.bryla.pl Wiktoria Głodowska, mail: wiktoria.glodowska@bryla.pl

www.ladnydom.pl

www.domosfera.pl

 

 • W Polsce rośnie zainteresowanie większymi mieszkaniami

  Rośnie zainteresowanie większymi mieszkaniami. Czy to dłuższy trend?

  Serwisy ogłoszeniowe w Polsce po raz pierwszy od kilku lat notują większe zainteresowanie mieszkaniami wielopokojowymi. Według danych Domiporta.pl w marcu 2019 oferty sprzedażowe dotyczące lokali 3-pokojowych były oglądane aż o 40% częściej niż w poprzednich miesiącach, a kawalerki zaliczyły spadek aż o 69%. Jakie mogą być przyczyny tego zjawiska i czy może być ono początkiem trendu na rynku mieszkaniowym? Czy ma ono swoje przełożenie na faktyczną sprzedaż mieszkań? Komentują eksperci Kompanii Domowej.

 • Biuro gabinetowe, hot desk, open space, a może model hybrydowy?

  Pokaż mi swoje biuro, a powiem ci czy chcę dla ciebie pracować

  Już co drugi kandydat rozważający ofertę pracy ocenia biuro oraz jego lokalizację – wynika z danych Devire. Coraz częściej zdarza się również, że potencjalny pracownik odrzuca propozycję zatrudnienia właśnie ze względu na niedogodne warunki biurowe.

 • Chcesz wynając mieszkanie. Radzimy, jak zrobić najbezpieczniej

  7 rad dla właściciela mieszkania na wynajem

  Odpowiednie wyposażenie i realna cena to obecnie przepis na wynajęcie mieszkania w kilka dni. Jeśli sztuka ta nie udaje się w najgorętszym okresie wynajmu, to sugeruje, że mieszkanie może wymagać dopracowania.

 • Do ocieplenia poddasza warto zastosować grubą warstwę wełny mineralnej. Dzięki temu wnętrza nie będą się nadmiernie nagrzewały latem i wychładzały zimą

  Nadbudowa domu - cz. 8: wykończenie poddasza

  Przystosowanie przestrzeni pod dachem do zamieszkania wymaga doświetlenia. Najlepiej sprawdzą się okna dachowe, które łatwo jest wbudować nawet w gotową połać.