Powrót
Elewacje od Aluprof

Idealne bramy, okna, drzwi i ogrodzenia – praktyczne porady
Baza wiedzy
Produkty - WIŚNIOWSKIBrama UniTherm

Panel INNOVO – to dzięki niemu brama segmentowa UniTherm stanowi doskonałą ochronę przed wymagającymi warunkami atmosferycznymi. Ze względu na niski współczynnik przenikania ciepła, polecana dla domów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Najwyższa jakość materiałów i niezawodna automatyka sprawiają, że brama UniTherm jest wytrzymała i trwała. To gwarancja 25 tys. cykli otwarcie – zamknięcie, czyli nawet 17 lat bezawaryjnego użytkowania.

Zobacz produkty


Okna PVC PRIMO

To, co najważniejsze w oknach, to doskonałe parametry termoizolacyjne, trwałość i wysoka estetyka. Takie właśnie są okna PVC PRIMO marki WIŚNIOWSKI. Zostały dopracowane w najmniejszym szczególe. Zastosowano w nich innowacyjną technologię zgrzewania V-Perfect. Zapewniają bezpieczne i długotrwałe użytkowanie, co potwierdza aż 7-letnia gwarancja. Są dostępne w wielu kolorach i okleinach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojego domu, a szeroki wybór akcesoriów umożliwi personalizację zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zobacz produkty


Drzwi CREO

Nowoczesne i stylowe. Innowacyjne. Energooszczędne, trwałe i bezpieczne. Czy idealnym drzwiom potrzeba czegoś jeszcze? Aluminiowe drzwi zewnętrzne CREO marki WIŚNIOWSKI oferują znacznie więcej. Dają niemal nieograniczone możliwości personalizacji, a nawet umożliwiają stworzenie własnego projektu przez klienta. Funkcjonalne elementy, takie jak: przeszklenia, akcesoria, rozwiązania smart i bezkluczowe, ułatwią komfortowe korzystanie na co dzień.

Zobacz produkty

CREO gwarantują skuteczną ochronę antywłamaniową, potrwierdzoną przez prestiżowe laboratorium IFT (certyfikaty RC2 oraz RC3). Świetnie komponują się wzorniczo i kolorystycznie z bramami garażowymi, oknami i ogrodzeniami WIŚNIOWSKI.Ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI z kolekcji MODERN

Kolekcja MODERN to od wielu lat numer jeden wśród ogrodzeń posesyjnych marki WIŚNIOWSKI. Doskonale komponuje się z nowoczesnym stylem ogrodów, który cechuje się minimalizmem i prostotą. Elementy nowoczesnego ogrodu są starannie dobrane i ułożone w taki sposób, aby stworzyć funkcjonalną, przejrzystą i minimalistyczną przestrzeń.

Zobacz produkty

Świetnym uzupełnieniem tego trendu są ogrodzenia z kolekcji MODERN. Prosta i nowoczesna forma podkreśla charakter posesji. W kolekcji dostępnych jest 15 wzorów. Osobom ceniącym prywatność dedykowane są wzory wykonane z blach pełnych i perforowanych. Z kolei ogrodzenia z kształtowników odsłaniają piękno ogrodu. Ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI objęte są 10-letnią gwarancją antykorozyjną.