Trendy budowlane

 • Solidna konstrukcja w ekonomicznym wydaniu Z początkiem czerwca oferta produktowa WIŚNIOWSKI poszerzyła się o interesującą nowość: drzwi NOBE w klasie standard. Utrzymują one izolacyjność termiczną na poziomie 1,1 [W/(m2K)] dla drzwi pełnych z progiem tworzywowym, co oznacza, że zapobiegają stratom ciepła. Spełniają więc wymagania programu „Czyste Powietrze”, dzięki czemu klienci mogą uzyskać na nie rządowe dofinansowanie. Jeśli chodzi o wodoszczelność, NOBE spełniają wymagane normy, uzyskując klasę 2A (50PA), co oznacza, że mogą być montowane również bez zadaszenia. Norma PN-EN 1026:2016 wskazuje z kolei na przepuszczalność powietrza. Dla NOBE uzyskano klasę 2. Jest to wystarczająca wartość, jeżeli chodzi o drzwi, za którymi usytuowane zostały wiatrołapy. Drzwi mają klasę C2 w zakresie odporności na obciążenie wiatrem. Producent: WIŚNIOWSKI, www.wisniowski.pl  1/2

  Solidna konstrukcja w ekonomicznym wydaniu

  Z początkiem czerwca oferta produktowa WIŚNIOWSKI poszerzyła się o interesującą nowość: drzwi NOBE w klasie standard.

 • Klimatyzator Bosch Climate 4000i

  Nowy klimatyzator Bosch Climate 4000i

  Zadbaj o komfort i zdrowie swojej rodziny z nowym klimatyzatorem Bosch Climate 4000i. Dzięki zaawansowanej technologii jonizacji i funkcji iClean, urządzenie oczyszcza powietrze z bakterii i pleśni, zapewniając optymalną jakość powietrza przez cały rok. Climate 4000i to niezawodność, efektywność i oszczędność energii, a także możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji. Poznaj rozwiązania, które sprawią, że Twoje wnętrza będą idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, niezależnie od pory roku.

 • Efekt wow w łazience

  Efekt wow w łazience

  Wyraziste wzory. Mocne kolory. Ale też faktury, które naśladują strukturę farby na płótnie albo delikatny ruch tkaniny pod wpływem wiatru.

 • Niezwykłe połączenie natury i technologii dało efekt w postaci dekoracyjnych płyt MUSSO® w kolorze CRISTAL.

  Piękne płyty dekoracyjne

  Niezwykłe połączenie natury i technologii dało efekt w postaci dekoracyjnych płyt MUSSO® w kolorze CRISTAL.

 • Z inspiracji naturą

  Z inspiracji naturą

  Nomadyczny charakter najnowszej kolekcji Miloo Home to swoboda w tworzeniu własnej przestrzeni, gdzie każdy element zaciekawia niczym kolejne etapy podróży, tworząc jedyne w swoim rodzaju krajobrazy codzienności.

 • Więcej miejsca

  Więcej miejsca

  Z myślą o tych, którzy poszukują kompromisu pomiędzy zwiększeniem miejsca w lodówce a zachowaniem standardowych rozmiarów urządzenia, marka Hisense stworzyła linię SkyLine.

 • Inteligentne zarządzanie energią z MyEnergyMaster

  Inteligentne zarządzanie energią z MyEnergyMaster firmy Buderus

  System zarządzania energią MyEnergyMaster firmy Buderus zapewnia maksymalne wykorzystanie energii z instalacji fotowoltaicznej, będąc rozwiązaniem klasy premium dla najbardziej wymagających użytkowników.

 • INNOWACYJNY SYSTEM DRZWI PRZESUWNYCH

  Innowacyjny system drzwi przesuwnych

  Schüco LivIng Move z oferty AWILUX to system drzwi przesuwnych, który łączy w sobie najwyższą izolacyjność cieplną oraz komfort użytkowania.

 • Fotografie w formie obrazów

  Fotografie w formie obrazów

  Technika druku DeePrint, opracowana jako autorska innowacja marki LEO, stanowi przełomowy sposób prezentacji fotografii w formie obrazów, który nadaje pracom wrażenie przestrzenności.

 • Funkcjonalna podłoga

  Funkcjonalna podłoga

  Panele z serii Vinyl Flex zapewniają użytkownikom niepowtarzalne doznania przypominające stąpanie po chmurce.

 • Lampy wspierające rozwój roślin

  Lampy wspierające rozwój roślin

  Współpraca dwóch marek, Nowodvorski Lighting oraz FLOLUCE, zaowocowała zupełnie nowym podejściem do projektowania zieleni we wnętrzach.

 • Farba antykorozyjna

  Farba antykorozyjna

  PPG wprowadził na rynek antykorozyjną nowość DEKORAL Multimetal. To wielozadaniowa, bezpodkładowa farba do malowania wszystkich rodzajów metalu, która może być stosowana nawet bezpośrednio na rdzę.

 • Grzejnik jak dekoracja

  Grzejnik jak dekoracja

  Zehnder połączył siły ze studiem projektowym King & Miranda w ramach kolekcji Zehnder Studio Collection.

 • Nowoczesne włączniki dźwigienkowe

  Nowoczesne włączniki dźwigienkowe

  Oprócz funkcjonalności oraz najnowszych technologii, włączniki światła i gniazdka wnoszą do domów dekoracyjność, nawiązując do stylistyki wnętrza lub dodając mu charakteru.

 • Komfort i energooszczędność

  Komfort i energooszczędność

  Właściciele domów i mieszkań, którzy są zdecydowani przeprowadzić u siebie pełną termomodernizację, nie muszą rezygnować z korzyści wentylacji z odzyskiem ciepła. A nawet nie powinni.

 • INTEGRACJA ROLETY ZEWNĘTRZNEJ I SCREENA

  Integracja rolety zewnętrznej i screena

  Zastosowanie screena pozwala na utrzymanie odpowiedniego balansu pomiędzy światłem i cieniem, a zasłonięcie kurtyny rolety w chłodny wieczór umożliwia utrzymanie ciepła wewnątrz pomieszczenia.

 • Efektywny kocioł kondensacyjny

  Efektywny kocioł kondensacyjny

  Marka De Dietrich wprowadza na rynek nowy model gazowego kotła kondensacyjnego MCR4. Precyzyjnie dopasowuje on produkcję ciepła do bieżącego zapotrzebowania, co znacząco obniża koszty eksploatacji i wpływa na zwiększenie sprawności energetycznej całego systemu ogrzewania.

 • Zmywarka Haier i-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB

  Nowoczesna zmywarka

  Zmywarka Haier i-Pro Shine Series 6 XI 4A4M4PB zapewnia o 60% lepsze efekty zmywania, jest niezwykle pojemna, wyposażona w specjalne programy oraz sztuczną inteligencję, która podpowie najlepsze rozwiązania i sprawi, że użytkowanie będzie niezwykle wygodne i ekologiczne.

 • Okleiny w matowych kolorach

  Okleiny w matowych kolorach

  Nowa seria oklein OKNOPLAST zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w designie wnętrz spodoba się wszystkim, którzy potrzebują produktu o dużej trwałości i wysokich walorach estetycznych.

 • YOPE Probiotics

  Czysto i zdrowo

  YOPE Probiotics to naturalna alternatywa dla tradycyjnych środków czyszczących.

 • Oprawa TRIBA

  Technologia i design

  Oprawa TRIBA jest nowością w ofercie AQForm, premierowo była pokazana podczas marcowych targów Light+Building we Frankfurcie.

 • Bezpieczny dom

  Bezpieczny dom

  EZVIZ, lider rozwiązań w dziedzinie inteligentnego domu, wprowadza na rynek zaktualizowaną serię kamer zewnętrznych – C8C 2K+ i C8C 3K.

 • Najmniejszy piecy w najnowszej technologii

  Najmniejszy piec w najnowszej technologii

  Nowy wolnostojący kominek akumulacyjny waży „tylko” 600 kg i dzięki temu może ogrzewać 50-100 mkw. przez 8-12 godzin w sposób ciągły i zrównoważony.

 • System Schüco AD AL 75

  Efektowne wejście

  Oprócz imponujących wymiarów system Schüco AD AL 75 zapewnia dużą swobodę dopasowania pod względem konstrukcyjnym i estetycznym.

 • Unikalny system ASKO Celsius°Cooking™

  Pewność, kontrola, precyzja

  System Celsius°Cooking™ to kolejny element kompleksowej oferty innowacyjnych urządzeń kuchennych klasy premium firmy ASKO. Unikalny system ASKO Celsius°Cooking™ został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu domowym szefom kuchni precyzji, pewności i kontroli, których potrzebują, aby poszerzyć swoje kulinarne horyzonty.

 • PŁYTKI W RÓŻNYM STYLU

  Płytki w różnym stylu

  Kolekcja oryginalnych płytek MONPELLI nawiązuje do tradycyjnego, rzemieślniczego procesu wytwarzania ceramiki: niewielkie rozmiary, kształt cegiełki, sugerowanie śladów pracy ludzkich rąk i niedoskonałych form poprzez ręczne szkliwienie.

 • Perfekcyjne pieczenie

  Perfekcyjne pieczenie

  Thermomix® Sensor to innowacyjne akcesorium, które po umieszczeniu w środku ciasta, pieczywa, mięsa czy ryby prowadzi dwa rodzaje pomiarów temperatury (w środku potrawy i na zewnątrz).

 • NOWA SERIA PODGRZEWACZY

  Nowa seria podgrzewaczy

  Nowa seria stojących, emaliowanych podgrzewaczy c.w.u. SRNB marki De Dietrich przeznaczona jest do wiszących kotłów gazowych.

 • Wineo 600 wood XL

  Praktyczna i elastyczna podłoga

  Wineo 600 wood XL to panele winylowe dostępne w 12 dekorach o synchronicznej powierzchni oddającej naturalny charakter drewna.

 • Sofy z linii Prive Room

  Elegancja na co dzień

  Sofy z linii Prive Room zapewnią niezapomniane doznania każdemu, kto będzie mieć okazję spędzić na nich choć kilka chwil.