Magiczny ogród w Janowcu

Red.

Magiczny ogród w Janowcu. Ceny biletów: 29 zł normalny, 24 zł ulgowy, 59 zł rodzinny; dzieci o wzroście do 100 cm wchodzą za darmo. Godziny otwarcia: 9-17 od poniedziałku do piątku, 10-19 w soboty i niedziele. Park jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych Szczegóły na: magiczneogrody.com.

1 z 4PŁYTKI STRUMIEŃ otoczony kępami tataraku i kwitnących liliowców zachęca do taplania się w wodzie.
Fot. MAGICZNE OGRODY
2 z 4OGROMNE MUCHOMORY wyrastają pośród fioletowej macierzanki, traw i tawuł o żółtych liściach.
Fot. MAGICZNE OGRODY
3 z 4KOLOROWE PTAKI są ruchome; powoli przelewają wodę w krainie zwanej Wodnym Światem. Również tutaj dzieci mogą się bawić i eksperymentować.
Fot. MAGICZNE OGRODY
4 z 4PORUSZANE WIATREM kwitnące budleje oraz dorodne juki tworzą malownicze otoczenie magicznych krain.
Fot. MAGICZNE OGRODY

Jeśli nie wiedzą Państwo, dokąd pojechać z dziećmi na jednodniową wycieczkę, polecamy park tematyczny Magiczne Ogrody w pobliżu Janowca nad Wisłą (woj. lubelskie). Przekraczając jego bramy, wstępujemy do malowniczej krainy skrzatów, wróżek i innych tajemniczych stworów. Odwiedzamy Dom Czarodzieja, Kwiatową Krainę, Marchewkowe Pole, Wodny Świat, w których dzieci znajdą wiele miejsc do zabawy i okazji do bezpiecznej kąpieli. Dorośli zaś mogą nacieszyć oczy widokiem kwitnących róż, krzewów i bylin. Rośliny są wprawdzie młode, ale posadzono ich tu mnóstwo, tworząc barwne otoczenie dla baśniowych budowli.

Skomentuj:

Magiczny ogród w Janowcu